Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ile to kosztuje

  1. #1
    dorotka.z
    Guest

    ile to kosztuje

    Hej!
    mam wnioski ze strony terrarium.org.pl. Czy moge wypisac kilka gatunkow zwierzat na jednej kartce? Czhodzi mi o oszczednosci, bo rozumiem, ze place od kartki 5 zł. A ile place za posiadane gatunki? Bedzie to 11 zł od gatunku? Czy oplate wnosze przy skladaniu wniosku, czy moge przy odbiorze?
    Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi
    Ze wzgledu na naglacy termin prosze o szybka odpowiedz
    Pozdrawiam - Dorotka

  2. #2
    Mysza1983
    Guest

    Re: ile to kosztuje

    1) Możesz wypisać kilka gatunków na jednej kartce
    2) Tak jak napisałaś 11 zł od gatunku (jak mam 3 gat = 33zł)
    3) U mnie w UM babka powiedziała że mam przynieść te 38zł w znaczkach skarbowych przy odbiorze odpisu (czyli za tydzień)


  3. #3
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: ile to kosztuje

    W moim mieście za jeden wniosek płaci się 5 zł ( znaczek skarbowy ) + oświadczenie woli 50 gr ( znaczek skarbowy ), a za dokument poświadczający legalną rejestrację wszystkich zwierząt płaci się 11 zł.
    Z tego co wiem to we wniosku(tak zwana jedna kartka ) pisuje się jeden gatunek , a ilość zwierząt tego jednego gatunku jest nieograniczona.

    W załączniku podaje przykład.


  4. #4
    Mysza1983
    Guest

    Re: ile to kosztuje

    No to my mamy wogóle inne wnioski w Świętochłowicach, pisze sie wiele gat. na jednej liscie. A to co wy macie na całej kartce to u nas jest jedna linijka tabelki. :-)


  5. #5
    dorotka.z
    Guest

    Re: ile to kosztuje

    Dzieki za fatuge
    juz wiem wszystko
    Zaplacilam 16.50 za wszystko (wniosek i oswiadczenie woli). Oplata w znaczkach skarbowych. Na jednym wniosku mozna wpisac dowolna ilosc gatunkow, wiec jakos specjalnie drogo nie wychodzi
    Uff, mam juz z glowy
    Pozdrawiam - Dorotka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •