Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: JAK ZAREJESTROWAĆ WĘŻE BEZ ŻADNYCH DOKUMENTÓW

  1. #1
    boidae
    Guest

    JAK ZAREJESTROWAĆ WĘŻE BEZ ŻADNYCH DOKUMENTÓW

    JAK ZAREJESTROWAĆ WĘŻE BEZ ŻADNYCH DOKUMENTÓW

    MAM 4 boa tęczowe

    Pierwszy z nich ma ponad 3 lata wiedz wystarczy wniosek i i oświadczenie woli
    Drugi został kupiony w sklepie zoologicznym 1 listopada 2003r. i nie mam żadnych dokumentów! i właśnie z nim mam problem bo nie wiem co zrobić!
    Następne dwa węże są to cenchrie (brazylijskie boa tęczowe) kupione w hodowli węży świata Właściciel HWŚ powiedział, że jak cos będzie potrzebne to da.

    A wiec pozostał mi tylko maurus kupiony 1 stycznia 03 bez dokumentów. Co mam Zrobić?

    POZDRAWIAM

    Pa


    www.republika.pl/leanimo moja strona ZAPRASZAM


  2. #2
    Lord_Leoric
    Guest

    Re: JAK ZAREJESTROWAĆ WĘŻE BEZ ŻADNYCH DOKUMENTÓW

    wcisnij kit ze go kupiles przed 01 maja 2002 roku :P Ja tak zrobilem z moim tygrysem i jest OK :P I tak wiekszosc urzedasow na tym sie nie zna

    Powodzenia w rejestracji!


  3. #3
    Nikos
    Guest

    Re: JAK ZAREJESTROWAĆ WĘŻE BEZ ŻADNYCH DOKUMENTÓW

    Czy na tym dokumencie ktory dostales to jest gdzies napisane od kiedy masz zwierzaka (np: ze jest z przed 1 maja 2002 roku) ??
    POZDRAWIAM

  4. #4
    polux
    Guest

    Re: JAK ZAREJESTROWAĆ WĘŻE BEZ ŻADNYCH DOKUMENTÓW

    Zbyszek coś zciemniasz : cyt. "Drugi został kupiony w sklepie zoologicznym 1 listopada 2003r." 1 listopada sklepy zoo są nieczynne a 01.11.2003r dopiero będzie.
    Pozdrówko z Wodzisławia Śl.
    Zwierząt w Starostwach nikt nie ogląda byle byś wpłacił im kasę i więcej ich nie interesuje.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •