Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Python regius na liście

  1. #1
    Nurek
    Guest

    Python regius na liście

    czy python regius jest na liście CITES czy nie ?


  2. #2
    Wiciu
    Guest

    Re: Python regius na liście

    wszystkie dusiciele (boa, anakondy i pytony) są objete CITES oranz niektóre sa wpisane do Czerwonych ksiąg!. Jak mozna być takim ignorantem i o tym nie wiedzieć?


  3. #3
    trials
    Guest

    Re: Python regius na liście

    co racja to racja...

  4. #4
    coolary
    Guest

    Re: Python regius na liście

    heh kupić zwierzaka i nie wiedzie czy jest na CITESie...


  5. #5
    Nurek
    Guest

    Re: Python regius na liście

    jak by co coolary jeszce go nie kupiłem wienc nie wysuwaj pohopnych wniosków :P

  6. #6
    Grochu
    Guest

    Re: Python regius na liście

    hmm... ja mam wszystkie papierki na swojego regiuska, ale nie zarejsetrowałem go w przeciągu dwuch tygopdni od zakupu - czy, jeśli pójde go zarejestrować, grozą mi za to opóźnienie jakieś konsekwencje?
    I jeszcze jedno: czy można go legalnie rozmnażać bez zarejsetrowania (tzn. czy uzyskam, w razie rozrodu, kwitek od weterynarza, że młode są urodzone w niewoli? - mi się zdaje, że z tym będzie problem)


  7. #7
    Fryta
    Guest

    Re: Python regius na liście

    nie dostaniesz od weta świadectwa urodzenia w niewoli jeżeli rodzice nie są zarejestrowani.


  8. #8
    Grochu
    Guest

    Re: Python regius na liście

    tak właśnie myślałem (-; ale czy, mimo, że minęły 2 tygodnie od zakupu, dlaej moge go zarejestrować?


  9. #9
    czesiek
    Guest

    Re: Python regius na liście

    Zgodnie z prawem nie, ale jak się pospieszysz to może urzędnik się ulituje lub nie zauważy tego terminu. Urzędnicy sami mają sporo problemów z tymi przepisami. Radzę nie wspominać o jakichkolwiek dwóch tygodniach. Po prostu kupiłeś i chcesz zarejestrować, oczywiście jeśli masz numer CITES importowego i datę wydania lub świadectwo rejestracji od poprzedniego właściciela.

  10. #10
    Grochu
    Guest

    Re: Python regius na liście

    wszystkie kwitki mam (-:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •