Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Rejestracja

  1. #1
    snake_pyton
    Guest

    Rejestracja

    Mam 3 gatunki brachypelm. Chyba mam znikome, albo żadne szanse na zarejestrowanie moich pajączków. Dlatego pytam:
    Jakie warunki muszę spełnić żeby je zarejestrować?
    I co jeśli ich nie zarejestruje?
    Jeżeli pytając znowu popełnilem jakąś gafę to dajcie mi przynajmniej link do źródła dzięki któremu jesteście tacy obyci.
    Z góry dzięki!!!


  2. #2
    MAjStER
    Guest

    Re: Rejestracja

    żeby je zarejestrować musisz mieć papierek od hodowcy.. jeśli go nie masz to już nie zrobisz nic.. jesli jednak dostałeś to idź z nim do urzędu miasta(zdajsie) i zarejestruj je(jeśli nie masz papierka w żadnym razie tam nie idź bo dostaniesz karę).. masz na to dwa tygodnie od dokonania transakcji.. jeśli nie będzie jak zarejestrować to pech.. będziesz przestępcą >:] za każdy gatunek są 3 miechy zapinania w celi albo kara w wysokości kilku tysięcy,ale nie pamiętam już ilu...
    jeśli nie mam racji to mnie poprawcie


  3. #3
    snake_pyton
    Guest

    Re: Rejestracja

    To dla mnie już się czapa szykuje :-((((((((


  4. #4
    MAjStER
    Guest

    Re: Rejestracja

    hehe... zdecydowana większość ludzi nie rejestruje zwierzaków.. nie pykaj
    poza tym weszła jakaś propozycja, aby bezkręgowceusunąć z listy gatunków wymagających rejestracji... może kiedyś wejdzie to w życie... bądźmy dobrej myśli


  5. #5
    snake_pyton
    Guest

    Re: Rejestracja

    a znacie kogoś kto miał karę, i powieccie coś o tej nowelizacji to mi tak ładnie zabrzmiało


  6. #6
    mich
    Guest

    Re: Rejestracja

    Nie bój nic, na krzesło elektryczne nie trafisz


  7. #7
    snake_pyton
    Guest

    Re: Rejestracja

    Nie biorę tego aż TAK serio


  8. #8
    pppppp
    Guest

    Re: Rejestracja

    o nowelizacji masz na stronie ministerstwa ochrony środowiska, jest tam zdanie które mówi że docelowo rejestracji podlegać bedą ptaki, ssaki, gady, płazy i ..... nic więcej żadnych bezkręgowców, roślin itp
    bnikt nie został napewno jeszcze ukarany za niezarejestrowanie zwierzaka, a konsekwencje myśle że max konfiskata pupila ale kto sie tym zajmie i jest do tego uprawniony?

  9. #9
    MAjStER
    Guest

    Re: Rejestracja

    urzędnicy.. ale w wywiadzie do gazety sami stwierdzili 'nie będziemy przecież chodzili po domach i sprawdzali'


  10. #10
    bachus
    Guest

    Re: Rejestracja

    heh, jaki urzędnik będzie się znał na tyle żeby poznać co jest co i do tego będzie miał odwagę brać np. pająka nie mając pojęcia czy jest niebezpieczny itp. :PPP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •