Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Aksolotle

  1. #1
    BZYK
    Guest

    Aksolotle

    Ostatnio kupiłem dwa aksolotle,tylko ze nie mam dla nich żadnych dokumentów,a chciałbym je zarejestrować.Sprzedawczyni spytana o CITES zrobiła mine jakbym prosił gwiazdke z nieba.Najlepsze że na akwarium było napisane akselotl meksykański nazwe jednak poprawili na moją prośbe. Oni te płazy trzymali w oświetlonym akwarium z pyszczakami,temperatura 25 stopni . Prawie żaden niebył kompletny,odgryzione łapy i skrzela,obraz nędzy i rozpaczy. Kupując je nie miałem pewnośći czy przeżyją.

  2. #2
    cytia
    Guest

    Re: Aksolotle

    jesli nie maja tego w sklepie to mozesz jeszcze spytac o adres hodowcy, od ktorego je kupili i czy on ma. ale z tego zachowania to tak raczej wynika ze nikt sie citesem nie zajal.. mimo wszystko lepiej dla nich ,ze wyladuja u ciebie niz by mialy dalej w takim stanie kisic sie w tym sklepie.
    jesli jednak tamta osoba nie miala na nie cites to teraz juz ich nie zarejestrujesz na podst. oswiadczenia woli.

  3. #3
    dr Robert
    Guest

    Re: Aksolotle

    Nowelizacja ustawy o ochronie przyrody daje pół roku na rejestrację zwierzat bez udokumentowanego pochodzenia (odnośnik do ustawy w wątku poniżej). Swoją drogą to absurdalne, aby rejestracji podlegały hodowane od pokoleń w akwariach aksolotle.


  4. #4
    koleś
    Guest

    Re: Aksolotle

    zgadzam się z dr. Robertem. A tym bardziej, żeby rejestracji podlegały albinosy aksików, które praltycznie wogóle na wolności nie występują


  5. #5
    jerry
    Guest

    Re: Aksolotle

    Gdzie kupiłeś aksoltle ?

  6. #6
    BZYK
    Guest

    Re: Aksolotle

    W Egzotyce na Niepodległości,aksolotle doszły do formy,odrosły juz im nogi i skrzela.
    PS.wszystkie straszyki które mieli ostatnio w Egzotyce są odemnie.

  7. #7
    jerry
    Guest

    Re: Aksolotle

    Ile dałeś za sztukę i czy są jeszcze ?
    Słabo dbają o straszyki (jeden australijski zdechł) .
    Ile wziełeś za 1 patyczaka a ile za 1 straszyka ?

  8. #8
    BZYK
    Guest

    Re: Aksolotle

    16 złotych ale aksolotli juz chyba nie mają. A na temat Australijskiego,nawet mi nie mów myślałem ze mi serce pęknie jak go zobaczyłem ,co do cen ile dostałem sorry ale tajemnica handlowa.

  9. #9
    jerry
    Guest

    Re: Aksolotle

    Na szczęście tego drugiego australijskiego ja kupiłem .(tamten jest nie żywy , a on tam leży chyba z 2 tyg.)

  10. #10
    jerry
    Guest

    Re: Aksolotle

    Co jeszcze polecasz z tego sklepu ?
    Myślę , że mają tanio . Ostatnio przywieźli legwana zielonego(160zł). Szczególnie mi pasują ceny patyczaków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •