Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Oswiadczenie woli

  1. #1
    tomi_k
    Guest

    Oswiadczenie woli

    Witam!
    Czy ktos moglby wkleic na forum wzor oswiadczenia woli lub jakis link do takowego, gdyz bylem dizs w Poznaniu w urzedzie rejestrowac moja hodowle a pani mi powiedziala, ze laskawie da mi jeden formularz bo nie ma wymaganych papierow a jak zapytalem czy wiecej zwierzat nie moge zarejestrowac to mnie wysmiala i powiedziala,ze mam nie przesadzac. Zatem ona mi raczej tego oswiadczenia nie podyktuje i musze ja zagiac-prosze o pomoc.
    Dzieki z gory.
    Pozdrawiam, Tomek.

  2. #2
    Fryta
    Guest

    Re: Oswiadczenie woli


  3. #3
    tomi_k
    Guest

    Re: Oswiadczenie woli

    Dzieki Fryta ale dzial z wzorami dokumantow na tej stronie jest w trakcie przebudowy
    Ja musze w poniedzialek isc do urzedu i rejestrowac-jesli ktos moze pomoc, ma cos takiego w dokumencie tekstowym na swoim komputerze to prosze o maila: tomi_k@tlen.pl
    Dzieki!

  4. #4

  5. #5
    tomi_k
    Guest

    Re: Oswiadczenie woli

    Dzieki, teraz zadzialalo, pewnie trafilem w zly moment
    Ale nie wydaje sie Wam, ze tresc tego sowiadczenie jest nieaktualne jesli chodzi o przytoczone ustawy a nie o forme?
    Jak powinno byc poprawnie?

  6. #6
    Filip79
    Guest

    Re: Oswiadczenie woli

    Oj według mnie to oświadczenie woli dotyczy starej ustawy. Poczekaj aż na stronie podanej przez Frytę zostaną wprowadzone aktualne.
    Pozdrawiam

  7. #7
    bartekg
    Guest

    Re: Oswiadczenie woli

    Tak. Te wzory ze starej strony PST są już nieaktualne. Wysterczy jednak tylko zmienić w ich treści podstawę prawną - w ten sposób bez problemu rejestrują teraz zwierzęta w Lublinie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •