Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Rejestracja-to dziala!

  1. #1
    tomi_k
    Guest

    Rejestracja-to dziala!

    Oswiadczenie woli dziala, dzis bylem w urzedzie w Poznaniu i zarejestrowalem wszystki gatunki jakie mam. Chca 9 zl za formularz i 20zl od gatunku niezaleznie od ilosci sztuk, ladna kasa na to pszla, nie mowiac o tym, ze wyrejestrowanie kosztuje 16zl od gatunku. Jesli mieliscie klopoty gdzies z rejestracja to pani w urzedzie mnie poinformowala, ze dopiero dzis dostali informacje o tym, ze mozna rejestrowac na oswiadczenie woli, nowa ustawe itd. To chyba prawda bo bylem tam w zeszly piatek i dowedzialem sie , ze nie moge rejestrowac Jeszcze nic nie wiedzieli.
    W kazdym razie jak ktos ma na zbyciu pare stow i checi no i chce dzialac legalnie to polecam

  2. #2
    laughingcavalier
    Guest

    Re: Rejestracja-to dziala!

    Miałeś jakieś dokumenty na te zwieżaki ? bo ja mam kędziezawca bez zadnyk papierów i korci mie zeby zobaczyc jk wygląda taka rejstracja...

  3. #3
    tomi_k
    Guest

    Re: Rejestracja-to dziala!

    Nie mialem zadnych dokumentow-wystarczy oswiadczenie woli.
    Jesli masz na mysli B.albopilosum to bezkregowce nie podlegaja obowiazkowi rejestracji.

  4. #4
    laughingcavalier
    Guest

    Re: Rejestracja-to dziala!

    Nie podlegają? ale albopilosum jest wymieniony w załączniku... hyba ze sie myle...

  5. #5
    tomi_k
    Guest

    Re: Rejestracja-to dziala!

    No i tu sie zwracam do kogos madrzejszego-czy albopilosum podlega rejestracji bojest citesowa czy nie podlega bo jest bezkregowcem???pomocy!

  6. #6
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: Rejestracja-to dziala!

    Chociasz wszystkie Brachypelmy są wymienione w drugim załaczniku CITES.
    To jednak już z wejściem do uni weszła nowelizacja ustawy i nie musisz...., a zresztą sam zobacz:
    http:////terrarium.com.pl/forum/read...&i=1135&t=1135
    http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=19&i=997&t=997


  7. #7
    Hajdi
    Guest

    Re: Rejestracja-to dziala!

    po 1 maja ni trzeba bezkregowcow rejestrowac


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •