Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nowe przepisy

  1. #1
    dniki
    Guest

    Nowe przepisy

    Jeżeli prawdą jest, że w Polsce będzie obowiązywał zakaz trzymania w domu np boasków to Ci wszyscy, którzy zarejestrowali swoje zwierzaki mogą puknąć sie w głowę. Założę się, że w najbliższych miesiącach nastąpi fala wyrejestrowań z powodu fikcyjnej śmierci. Ja oczywiście zarejestrowałem i teraz będą wiedzieli kogo mają karać za posiadanie "niebezpiecznego" zwierzaka. Paranoja!
    Ciekawe co kilka tysięcy właścicieli tych "niebezpiecznych" zwierzat ma z nimi teraz zrobić? Wypuścić do lasu, a może zjeść!!! Trzeba chyba uciekać z tego popieprzonego kraju!


  2. #2
    Mantis
    Guest

    Re: Nowe przepisy

    Z tym ostatnim zdaniem w pełni sie z Tobą zgadzam

  3. #3
    laughingcavalier
    Guest

    Re: Nowe przepisy

    Prawo nie działa wstecz (żadne) , teoretycznie nie będzie można zarejstrowac i posiadac niezarejstrowanych ale jak już masz papiery z datą zprzed wprowadzenia przepisu to mozesz trzymac az padnie , karalne będzie pewie tez przyczynianie sie do prokreacji i handel ale jak mówie - teoretycznie

  4. #4
    Wiciu
    Guest

    Re: Nowe przepisy

    no własnie do naturalnej smierci zwierzecia bezprawa do rozmnożenia i ewentualnej rejestracji przychówków

  5. #5
    Dejot
    Guest

    Re: Nowe przepisy

    to paranoja z tymi niebezpiecznymi boasami , W wiekszosci przypadkow nie osiagaja nawet 3 m

    .Jak ktos planuje w przyszlosci meic boasa to neich teraz zarejestruje go sobie
    Papier moze sie przydac

  6. #6
    Kretschmer
    Guest

    Re: Nowe przepisy

    Jezu... czy mnie się zdaje, czy mamy demokrację?? To MY powinniśmy decydować o prawie... że też pośród posłów (czyt. osłów) nie ma terrarystów... powinniśmy zrzeszyć się w partię, a przynajmniej niech ktoś się poświęci i zostanie politykiem

  7. #7
    Kretschmer
    Guest

    Re: Nowe przepisy

    Zresztą... boas na pewno nie jest groźniejszy od większości psów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •