Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czy coś się zmieniło ???

  1. #1
    alpacino
    Guest

    Czy coś się zmieniło ???

    Witam!

    Jakiś czas temu w marcu pisałem, że miałem problemy z Policją za sprawą mojego Bivittatuska. W skrócie za czyimś donosem wpadli do mnie w marcu(w sumie sam ich niepotrzebnie wpuściłem) i jako ,że miałem niezarejestrowanego gada spisali papierki i wysłali do prokuratury. Węża mi skonfiskowali i dali od razu na przechowanie bo nie mieli gdzie trzymać. Teraz oczekuję na sprawę w Grodzkim. Mam w związku z tym pytanie czy coś się ostatnimi czasy zmieniło w prawie? Czytam, że np. można już rejestrować na oświadczenie woli. Jeśli tak, to czy radzicie mi go teraz zarejestrować, czy i tak już nic nie zdziałam ?. Na razie nie ma żadnego odzewu z Policji ani z sądu, ale może ktoś był już ukarany za taki występek i może podzielić się wrażeniami jak sądy podchodzą do takich spraw? Dodam, że węza kupiłem gdy nie było jeszcze obowiązku posiadania papierów a później po prostu przegapiłem moment w którym można było rejestrować na oświadczenie woli.
    Z góry dzięki za odp.


  2. #2
    KORSAKOW
    Guest

    Re: Czy coś się zmieniło ???

    hmmm.. zerejestruj go, po to jest abolicja, nie wiem czy to pomoże, ale jeśli sędzia będzie "normalny" to może będzie po sprawie...


  3. #3
    Goblin
    Guest

    Re: Czy coś się zmieniło ???

    http://terrarium.com.pl/forum/read.p...&i=1217&t=1217



    Tam chyba cos pisze o oświadczeniu woli :]



    Pozdrawiam :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •