Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

  1. #1
    ironkapela
    Guest

    Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

    Witam. Mam ok 80 ptasznikow kedzierzawych. Sprzedaje je na allegro i oni wlasnie napisali mi mail abym przeslal im dokumenty zezwalajace na sprzedaz pajakow. Co mam zrobic jak nie posiadam zadnyh dokumentow??

  2. #2
    Sipe
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

    Ja się na tym nie znam .. powiedż że własna hodowla i może się uda

  3. #3
    MataManX
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

    Ej Iron nie jedź na forum zbyt ostro nie zdziwił bym się teraz jakbyś poleciał. Jeśli bym był modem byś już miał bana na 100% panuj nas tym co piszesz a jak nie wiesz co piszesz to pisz to sobie w wordzie a nie puszczaj w sieć czepiając się ludzi !!!!!!!!!!!


  4. #4
    wienio
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

    to ja coi odpowiem: musisz posiadaćna nie np CITES, jako że jest to gatunek objęty ochroną bodajże Konwencji Waszyngtońskiej

  5. #5
    Fryta
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

    od 1 maja tego roku wszystkie bezkregowce (a więc także pajaki) nie sa już objete obowiązkiem rejestracji. Mówi o tym nowa Ustawa o Ochronie Przyrody. Z tego wynika, że dokumenty potwierdzające legalność pochodzenia (dokument CITES, świadectwo urodzenia w niewoli lub dokument rejestracyjny) nie są już na nie wymagane w obrocie wenątrzkrajowym. W obrocie miedzynarodowym nadal obowiązują przepisy CITES i posiadanie wymaganych przez nie dokumentów jest w handlu miedzynarosowym konieczne.


  6. #6
    zgrzewa
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??


    Ja dziś w tym celu obdzqoniłem Urząd Miasta - wydział ochrony środowiska, Miejskiego inspektora weterynarii,Pąnstwową inspekcję weterynaryjną, Ministerstwo ochrony środowiska , parę innych miejsc typu WWF i Salamandrę i wychodzi mi ze rejestrować owszem nie rejestrujesz ale swoją drogą papiery potwierdzające pochodzenie na CITESy powinny być. Ale tak naprawdę nikt nie jest w stanie odnieść się do zadnej ustawy ani przepisów a Inspektor weterynarii na moje pytanie co mam mieć zeby je leggalniesprzedać odpowiedział- idz Pan na gięłdę i sprzedaj pytani dotyczyły brachypelm. Jeden wielki burdel. Allegro też bładzi we mgle i do końca nie wiedzą co jest potrzebne.


  7. #7
    zgrzewa
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

    aaaaa jeśli chodzi o zaswiadczenie o pochodzeniu zwierzęcia to w przypadku hodowli amatroskiej mając papiery na rodziców wydaje miejski (powiatowy) inspektor weterynarii a w przypadku zgłoszonej działalności hodowlanej - nadzorujacy ją lekarz weterynarii do 14 dni od narodzenia się nowych zwierzaczków. A jesli chodzi o rejestrację to nawet jesli ktoś chce to odmówią gdyż ustawa o ochronie przyrody z 16.04.2004 podaje ze rejestrować należy ssaki gady płazy ptaki więc nic innego zarejestrować się nie da słowem zagwozdka.


  8. #8
    wienio
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na allegro??

    allegro nie wymaga rejestracji tylko CITESU lub zaświadczenia o rozmnożeniu w zarejestrowanej hodowli krajowej

  9. #9
    ironkapela
    Guest

    Re: Jakie papiery sa potrzebne do sprzedazy pajakow na alleg

    To deejay zaczal sypac jakimis tepymi tekstami.

  10. #10
    dee jay
    Guest

    Hellhamer ironkapela TO TE SAME OSOBY

    ironkapela I Hellhamer TO TE SAME OSOBY!!! HEHEHHE MAŁOLATY
    JAK JESTEŚ TAKI ODWAŻNY TO ZADZWON TO POGADAMY
    503385608

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •