Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Waran stepowy

  1. #1
    iron_spider
    Guest

    Waran stepowy

    czy musze miec papiery na tego warana?? jezeli tak to gdzie sie moge glosic zeby go zarejstrowac i do kiedy??


  2. #2
    maka
    Guest

    Re: Waran stepowy

    http://www.wwf.pl/publikacje/raport_jsmielowski.pdf
    a co do rejestracji....to do konca pazdziernika 2004 mozna zarejestrowac zwierzeta na oswiadczenie woli......koszt okolo 26 zł......dostajesz potem dokumenty i masz legalnie
    pozdrawiam


  3. #3
    iron_spider
    Guest

    Re: Waran stepowy

    a gdzie mam to zarejtrowac pochodze z okolic wrocławia(kąty wrocławskie)


  4. #4
    iron_spider
    Guest

    Re: Waran stepowy

    w czym ja mam to otworzyc??


  5. #5
    maka
    Guest

    Re: Waran stepowy

    rejestracja w urzedzie miasta ......pokieruja cie do ochrony przyrody....to bardzo proste.....
    stronka ci sie nie otwiera....poprostu ja wpisz w wyszukiwarke,bo nie wiem dlaczego


  6. #6
    iron_spider
    Guest

    Re: Waran stepowy

    ale ja na tego warana nie mam zadnych ale to zadnych dok i on juz jest wsumie calkiem spory 70 cm


  7. #7
    iron_spider
    Guest

    Re: Waran stepowy

    aha jak tamten link wpisuje do wyszukiwarli to mi sie sciaga jakis plik a jak sie juz sciagnie to go nie moge otworzyc


  8. #8
    maka
    Guest

    Re: Waran stepowy

    no to juz nie wiem dlaczego ci sie nie otwiera,moze nie masz programu.....mniejsza z tym ,bo poprostu miales tam wymienione wszystkie citesowe zwierzeta......
    ......a co do rejestracji......to wlasnie na tym polega oswiadczenie woli.......ze nie masz zadnych dokumentow i piszesz oswiadczenie (gotowy druk),do tego jeszcze jeden swistek i kupujesz znaczki.....to wszystko......no i masz od tej pory papiery na niego......powodzenia i idz w koncu go zarejestruj dowiesz sie wszystkiego na miejscu.....ihihihihihihihi
    powodzenia i pozdrawiam


  9. #9
    iron_spider
    Guest

    Re: Waran stepowy

    a gdzie moge znalezc ten gotowy druk?? bo u mnie mi nic nie powiedza


  10. #10
    maka
    Guest

    Re: Waran stepowy

    o jacie!!!!.......dadza ci do reki w urzedzie!!!!!!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •