Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: rejestracja

  1. #1
    michał antoniak
    Guest

    rejestracja

    siemka jak to jest jak się ma papiery na węża na boasa constrictora to trzeba go rejestrować a jak to jest jak się ma węża boasa constrictora bez żadnych papierów kupiony tylko i wyłącznie węża bez żadnych papierów to co trzeba też go jakoś zarejestrować czy siedzieć cicho bo moj koleś się mnie pyta a ja sam niewiem


  2. #2
    Marcin .P
    Guest

    Re: rejestracja

    chyba za puźno napisałes posta do wczoraj ( do 1.11.2004 r ale 1 wypada w święto czyli do pierwszego dnia pracującego ) można było zarejestrować bez papierów na oświatczenie woli a teraz bez papierów nie zarejestrujesz


  3. #3
    stary
    Guest

    Re: rejestracja

    stary masz pecha ale nieprzejmuj się większośc nie ma zarejestrowanych zwieżaczków najgożej jak ci wjadom na chate ale cuż mówi się trudno poprostu samo życie

    POZDRAWIAM

  4. #4
    ironkapela
    Guest

    Re: rejestracja

    Proponuje kupic dobre winko i jak najszybciej biegnac do pan do urzedu miejskiego (wydzial ochrony srodowiska), ladnie pogadac, i jak dobrze zakrecisz to jeszcze ci zarejestruje ze wsteczna data. Pozdro

  5. #5
    Gerald
    Guest

    Re: rejestracja

    jaki najazd na chatę ?? phi, tego nikt nie sprawdza...


  6. #6
    Goblin
    Guest

    Re: rejestracja

    Gerald.... phi.... sprawdzają ;-)

  7. #7
    Gerald
    Guest

    Re: rejestracja

    heh ciekawe jak... bez nakazu policji (czy tam innej służby) do domu nie wpuszcze, a nakazu nie dostaną bez podstawnie, swoją drogą oprócz tych"sperzedarzy pająków" słyszałeś żeby komuś wlepili te 5000 zł? No chyba że Salamandra zacznie w tym maczać palce...


  8. #8
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: rejestracja

    gerald - ty policji mozesz sobie niewpuszczac do domu ale np moze ich wpuscic twoja mama tata itd . a musisz wiedzec ze policja to cwaniaki

  9. #9
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: rejestracja

    bo chyba niejestes caly czas w domku ...

  10. #10
    Gerald
    Guest

    Re: rejestracja

    A taki problem powiedzieć mamie zeby nieotwierała drzwi? Wystarczy powiedzieć że jest kara 5000zł (o czym wie) i ja tej kary nie zapłace bo nie mam tyle kasy....proste. A teraz skąd niby miała by się policja dowiedzieć że mam zwierzęta niezarejstrowane. Że niby co? Sąsiad doniesie? heh.. wątpie żeby im się chciało przyjechać...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •