Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Rejestracja Legwana

  1. #1
    mnich87
    Guest

    Rejestracja Legwana

    Wiem, że to było już kilka razy na forum, ale wciąż tego nie rozumiem.

    Mam od kilku dni w domu legwana. Ma on 2 lata i nie jest zarejestrowany. Wiem jednak, u kogo się urodził (nie mam go bezpośrednio od tego człowieka). Nie wiem, czy tamten koleś ma dokumenty, że leg urodził się w niewoli.
    Co mam teraz zrobić, aby go zarejestrować i ile to kosztuje, jeśli:
    1) Facet ma świadectwo urodzenia w niewoli.
    2) Facet nie ma świadectwa urodzenia w niewoli.

    Z góry dzięki za odp.
    Pozdrawiam!
    Michał

  2. #2
    wh6fxe
    Guest

    Re: Rejestracja Legwana

    Jesli facet nei ma swiadectwa to chyba nic nie zrobisz jesli ma takowe to wystarczy od niego je wziasc (chociaz jego obawiazkiem powinno byc odrazu dolaczenie go do sprzedawanego lega) isc do starostwa i zarejestrowac zwierzaka koszt to okolo 20-25 zl .


  3. #3
    kymon
    Guest

    Re: Rejestracja Legwana

    Witam,

    Jeśli ma, to weź świadectwo i idź do Starostwa zarejestrować zwierzaka .

    Jeśli nie ma, to spisz umowę kupna-sprzedaży i również idź zarejestrować zwierzaka. Tobie jako prywatnemu hodowcy, nie prowadzącemu działalności gospodarczej, umowa ta posłuży jako dokument potwierdzający legalne nabycie legwana (żaden inny dokument nie jest Ci potrzebny).


  4. #4
    kreczmar
    Guest

    Re: Rejestracja Legwana

    Ja tez mam pytani w zwiazku z legwanem otoz kupiłem gada z papierami. Na dokumetach poprzedni własciciel nie napisał ze zwierze przechodzi w inne rece. Nie mam z nim kontaktu bo on wyjechałza granice. Czy w urzedzie uwzglednia te papiery? Co zrobic w takiej sytuacji z góy dziekuje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •