Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Lista zwierzat niebezpiecznych cd.

  1. #1
    wh6fxe
    Guest

    Lista zwierzat niebezpiecznych cd.

    WIem ze ten temat byl walkowany juz kilka razy ale interesuje mnie czy ta stara (pierwsza) lista ktora byla wprowadzona jakos kila miesiecy temu jest jeszcze w calosci aktualna czy wpadla tam jakas nowelizacja?? Pamietam ze byla pisana petycja... Lecz nie pamietam czy byly jakies skutki tej petycji...:/.Z gory dzieki z info i jesli mozna prosze o linka do tej listy.
    Pozdrawiam.


  2. #2
    progor
    Guest

    Re: Lista zwierzat niebezpiecznych cd.

    kilka dni temu pisałem mejle do kilku partii w tej sprawie, generalnie z pytaniem co zamierzają zrobić po wyborach z tym fantem.
    odpisało póki co tylko PO (oczywiście nie do wszytsch o partii pisałem) - koleś rzeczowy, pisze tak:
    "To jakie gatunki będš na liście nie uzgadnia partia polityczna, a jedynie
    eksperci, którzy ministrowi lub posłom dostarczają argumnetów. Gdzie Pan
    mieszka, bo moglibyśmy się spotkać, i wysłuchałbym Pańskiej opini. Proszę
    napisać swoje sugestie bedą wzięte pod uwage."

    Napisałem gościowi, że przed jakimikolwiek ruchami dobrzebyłoby stworzyć forum dyskusyjne na które zostaną zaproszone tęgie głowy z tego forum. Może coś sie w tym kraju zmieni w niektórych kwetiach (jeszczem naiwyny jesli chodzi o zmiany w polityce, ale niekiedy politycy też są naiwni i wpowadzają zmiany na lepsze dla ogółu).

    dane posła:

    dr Jan Rzymełka
    zapraszam na http://rzymelka.sejm.pl
    http://janrzymelka.strefa.pl
    e-mail: <pos4338@sejm.pl>

    nie jest to reklama partii, nic takiego. tylko pisze gdzie i do kogo jakby w razie czego.
    www.slaskie.agaty.prv.pl


  3. #3
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Lista zwierzat niebezpiecznych cd.

    Ministerstwo wykazało się standardową odezwą, czyli podziękowaniem za uwagi, które będą być może uwzględnione w nowelizacji (ale już nie w tej kadencji Sejmu).
    W tej chwili mają na głowie wybory... po wyborach utworzenie rządu i kupę innych ciekawostek. Prace nad ustawą są zawieszone i jak na razie nie wygląda na to, że coś w najbliższym czasie się ruszy.

    Na dzień dzisiejszy nie ma obowiązującej listy. Więc nie ma obaw co do gatunków.
    Salamandra też siedzi cicho, z ich strony nie miałem informacji na temat planowanych ruchów.


  4. #4
    wh6fxe
    Guest

    Re: Lista zwierzat niebezpiecznych cd.

    ooo Bardzo mnei to cieszy.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •