Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: ile czasu????

  1. #1
    PEDRO
    Guest

    ile czasu????

    a ile czasu wy oswajaliscie swoje lamparciki?? bo moja jest narazie bardzo płochliwa, wystarczy ze otworze terra a ta już ucieka... gdzie pieprz rosnie, jak ją przyzwyczaić do głaskania i brania na ręce???

  2. #2
    Trunks
    Guest

    Re: ile czasu????

    człowieku ty ja niedawno kupiłeś, daj jej spokój na jakies 2 dni, nie otwieraj terra, nie patrza na nią, to ją płoszy, najlepiej zasłoń terra kocem żeby nie było ciagłego ruchu, mój sie tak oswoł lekko zanim zdechł


  3. #3
    Jeronimo
    Guest

    Re: ile czasu????

    PEDRO napisał(a):
    > głaskania i brania na ręce???

    jezu czlowieku ... wez szybko sprzedaj gekona i kup sobie chomika.. :/


  4. #4
    Trunks
    Guest

    Re: ile czasu????

    zgadzam sie, gekona można sobie oswoić, owszem ale żeby głaskać, może jeszcze razem spać będziecie )))


  5. #5
    PEDRO
    Guest

    Re: ile czasu????

    to głaskanie to moja pomylka .!!!!!!!! miałem na mysli to zeby ona sie nie bała jak robie cos w terra!!!!!

  6. #6
    Trunks
    Guest

    Re: ile czasu????

    daj se looz, niech sie zaklmatyzuje...ona jest w stresie, nie podchodx do terra najlepiej przez okres 2 dni albo zaslońterra ocem i zaglądaj tam przez szparke


  7. #7
    Jeronimo
    Guest

    Re: ile czasu????

    no wlasnie daj spokoj gekonowi... ja kiedys sie balem ze sie nie oswoi i wogle...
    teraz mam problem bo ciagle chce mi wlazic na rece.. wogle sie nie boi.. a czasami jak wymieniam wode i nie mam czasu dla gekonika to mnie to wkurza bo sobie wybiega po mojej rece z terrarium.
    Wszystko ze spokojem, nic na sile.. (szczegolnie to glaskanie :/) a wszystko bedzie very spox :-)


  8. #8
    Trunks
    Guest

    Re: ile czasu????

    a jeronimo, powiedz mi ile czasu zajęło Ci oswojenie go i jak to zrobiłeś?


  9. #9
    Natalia
    Guest

    Re: ile czasu????

    ja tam mojego gekonika glaskam... on wtedy przytula sie do mnie calym brzuszkiem i oczka przymyka

  10. #10
    PEDRO
    Guest

    Re: ile czasu????

    KOCEM JUZ PRZYKRYŁEM !! STARAM SIE ZACHOWYWAC JAK NAJCISZEJ. DZISIAJ MOJA JASZCZURECZKA PIŁA WODĘ Z MISECZKI CO PODOBNO ŻADKO ZDARZA SIE W PRZYPADKU GEKONÓW LAMPARCICH!? JESZCZE JEDNO PYTANKO W MOIM TERRA JEST MIEJSCE GDZIE PIASEK MA TEMP PONAD 41 STOPNI CZY NIE JEST TO ZBYT WYSOKA TEMPERATURA????????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •