Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Motyle

  1. #1
    PaWeL^
    Guest

    Motyle

    czesc !

    mam takie pytanko czy jeśli dawacie motyle waszym lampartom to dajecie ze skrzydełkami albo bez ?

    dzięki i pozdro !

  2. #2
    Bizonek mały
    Guest

    Re: Motyle

    matttko co za sadystyczne pytanie... nie podaje się wogóle motyli (mają takie włoski itd.)... pozdrówa


  3. #3
    Anolis1987
    Guest

    Re: Motyle

    Sadysta!
    Motyli nie podaje sie a zwłasza po tak okrutnych torturach. Co jeśli geczkowi nie zasmakują i go nie zje? Daj mu lepiej świersze (choć też szkoda), ich nie trzeba masakarować.

  4. #4
    Trunks
    Guest

    Re: Motyle

    czasem trzeba oderwać tylne nogi żeby nie skakaly )))
    np. dla młodego gekonka


  5. #5
    Gacek
    Guest

    Re: Motyle

    ja proponuje oberwac skrzydełka.a jesli gek nei zje go odrazu to zje go później.Ale najlepiej obciac skrzydełka wtedy nei wyrywasz z motyla czy ćmy kawałka pleców.A co do sadyzmu to tak to juz jest na tym swiecie silniejszy wygrywa ;]


  6. #6
    Bizonek mały
    Guest

    Re: Motyle

    rety a co byście powiedzieli gdyby tak ktoś wam wyrwał skrzydełka według mnie najlepiej nie podawać wątpliwego pokarmu... jeśli chodzi o motyle to nie tylko skrzydełka ale również całe ich ciało zawiera specjalny pyłek,który w naturze służy im do obrony... pozdrawiam wszystkich sadystów i politycznie poprawnych również pozdrawiam


  7. #7
    Gacek
    Guest

    Re: Motyle

    cytat:

    Bizonek mały-"..ale również całe ich ciało zawiera specjalny pyłek,który w naturze służy im do obrony..."



    Wiesz od urodzenia mieszkam w polsce i nie słyszałem ciekawszej historii ,polskie motyle sa trujace.To czyli biedne ptaszki takie jak jezyki,jaskółki zdychaja z powodu trujacych motyli.BUAHAHAHAHAAH
    wiesz bardzo ciekawa informacja.


  8. #8
    PaWeL^
    Guest

    Re: Motyle

    dzięki z odpowiedzi !

    moze z tymi motylami to jest troche sadystycznie ! ale co powiecie jak ktoś podaje myszy ptasznikowi lub skorpionowi ?

    pozdro !

  9. #9
    Gacek
    Guest

    Re: Motyle

    wiesz PaWel tak to juz jest i takie karmienie jest normalne dlatego nie przejmuj sie odpowiedziami typu:"..to jest sadystyczne.." jesli ktoś uwaza ze jest to adystyczne to nie wiem poco wogóle pobiera sie za trzymanie gadów ;] Trzymaj sie


  10. #10
    PaWeL^
    Guest

    Re: Motyle

    dzięki Gacek nie przejmuje sie tymi wypowiedziami !

    ty też sie trzymaj ! pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •