Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: jak czesto??

  1. #1
    PEDRO
    Guest

    jak czesto??

    jak często można karmić dorosłą lamparcicę.dodam tylko że codziennie robi kupy. czy jest jakiś system jak często karmić?? jak długo może wytrzymac ten gekon bez wody????

  2. #2
    Trunks
    Guest

    Re: jak czesto??

    Oooo bez wody to nie może wytrzymywać, woda to konieczność, bez jedzeni może wytrzymac nawet miesiąc jak był dobrze odżywiany i ma grubiutki ogonek
    Karmić ją tak 2-3 świerszcze dziennie


  3. #3
    cornie
    Guest

    Re: jak czesto??

    a ja sie balem o geka jak mi sie skonczyly swierszcze i nie jad 1 dzien :P

  4. #4
    M4e73n5tf0
    Guest

    Re: jak czesto??

    ojoj ...
    coz bez wody tez potrafia wytrzymac dosc dlugo ...
    natomiast u moich gekonow zaobserwowalem cos dziwnego
    czsem nie podawalem im jedzenia zeby je troche odchudzic i takie glodowki trwaly raz nawet 3 miesiace ( nie to zebym znecal sie nad gekonami ) a zwierzaki nawet nie schudly - jedynie ogony im sie troszke zrobily mieksze ale to tyle ...
    ja swoje dorosle gekonice karmie raz w tyg 3-4 swierszczami i pojedynczymi maczniakami ( powiedzmy 10 szt - takich nie wielkich ) i coz ... zebyscie sobie nie pomysleli ze mam chudzielce ... Ostatnio zanioslem najmniejsza samiczke na Akademie Rolnicza do pana Dr. ktory sie troszke specjalizuje w gekonach lamparcich i pan Dr stwierdzil ze ten gekon jest przekarmiony :-) i coz teraz mam zrobic ?
    Pozdrawiam Mael

  5. #5
    Jeronimo
    Guest

    Re: jak czesto??

    przekarmony... hmm.. chyba opuchlizna glodowa :P
    BTW 3miesiace glodowki to chyba juz przesada ...


  6. #6
    PEDRO
    Guest

    Re: jak czesto??

    a czy mączniki nie są za tłuste???

  7. #7
    Trunks
    Guest

    Re: jak czesto??

    SĄ, mączników nie należy podawać zbyt dużo, raz na tydzień !


  8. #8
    PEDRO
    Guest

    Re: jak czesto??

    a czy ćmy lub motyle można podawać?? mójh Qmpel ma ptasznika i daje ćmy jak jakąś złapie czy geKony tez to jedzą??

  9. #9
    Hari
    Guest

    Re: jak czesto??

    Nie dawalem, ale ponoc bardzo lubią cmy. Hoduje sie przeciez jako karme barciaki wieksze (Galleria mellonella). Co do naszych motyli dziennych, to przeczytaj temat "motyle", kilka postów nizej.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •