Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Woda

  1. #1
    madafaka
    Guest

    Woda

    Jak podajecie wode swoim gekonom ??

  2. #2
    Nook
    Guest

    Re: Woda

    Miseczka z wodą (<a href=/gekonlamparci.php>opis</a>)


  3. #3
    madafaka
    Guest

    Re: Woda

    Też mam miseczke z wodą ale kiedy gekony biegają po terrarium wrzucają torf do środka i co chwile trzeba wymieniać te wode a nie moge w nocy co chwile wstawać żeby to robić

  4. #4
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Woda

    Nie stosuj jako podloze trofu bo jak wysycha to pyli, a u Ciebie pewnie wysycha bo masz duza temp a wilgotnosc z 40 %. Co do wody to miseczka i spryskiwanie terrarium, wtedy gekony zlizuja wode z wlasnych cial lub kamieni

  5. #5
    PaWeL^
    Guest

    Re: Woda

    czesc !

    ja mam malą miseczkę (taką jak do chomikow) troszke wkopaną w podłoże, a na to końcówka orzecha kokosowego ! (wygląda jak studnia).

    pozdro

  6. #6
    Kisiell
    Guest

    Re: Woda

    Mam pytanko do Konrada von Bushe!!! A co stosowac zamiast torfu za podloze !!??????

  7. #7
    Trunks
    Guest

    Re: Woda

    ja mam żwirek na podłożu, a wode mam w miseczce (mineralną) i sprzyskauje codziennie wieczorem terra wodą, gek zlizuje z szyb i z kamyków na podłodze


  8. #8
    Natalia
    Guest

    Re: Woda

    a moj gek ne chce z miseczki, a jak spryskuje woda terra to ucieka i zlizywac tez nie chce....a nie daj boze zebym go przypadkiem choc troszke spryskala, to syczy jak najety i obraza sie na mnie (!!!) - przez 3 dni ostatnio nie dal do siebie podejsc .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •