Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Żółty gekon lamparci.

  1. #1
    koksik
    Guest

    Żółty gekon lamparci.

    Witam mam pytanie jak nazywa sie odmiana żółtego gekona lamparciego?? Bo jutro takie dwie sztuki bede mial (samiczki)
    I co sie stanie jak połacze żółtą samiczke z normalnym gekonem lamparcim??

  2. #2
    koksik
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    I jeszcze jedno, czy moge ta żółtą odmiane trzymać razem z normalnymi gekami??

  3. #3
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    To jest chyba Albinos .Mozesz takie odmiany barwne ( bo to tylko odmiana barwna ) trzymac z tradycyjnie ubarwionymi gekonami i sie nic nie stanie.

    P.S. koksik co jest pisze do Ciebie na gg w sprawie tych malych gekonikow, nie odzywasz sie.

  4. #4
    Jeronimo
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.


  5. #5
    mantid
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    Żólte są tez Tangerine. Oczywiście że można je trzymać razem z innymi.
    Z krzyżówki ze zwykłym dzikim wyjdą heterozygotyczne gekony - o ubarwieniu bardziej podobnym do dzikiego.

  6. #6
    koksik
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    Ale niestety sie przeliczylem Nie bede mial tych zoltych gekonow kolega sie rozmyslil i nie sprzedaje, powiedzial ze sie do nich przywiazal

    STRASZNE to jest. Najpierw robi nadzieje a potem narazie. Juz go nie lubie Ale fajnie bylo pomazyc

  7. #7
    Trunks
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    to kup zwykłego gekon to gekon :]


  8. #8
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    Heh Koksik to naprawde bylby chyba interes zycia kupic 2 albinosy za taka cene. No ale mam nadzieje ze przez to nasze negocjacje nie przybiora negatywnych skutkow .

  9. #9
    koksik
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    Ale juz mam samca i samiczke zwykla, a teraz poluje na jakies okazyjne odmiany

  10. #10
    Lestat
    Guest

    Re: Żółty gekon lamparci.

    Te mocno pomaranczowe to odmiana carrot lub tengerine... mam takie dwie samiczki) a albinos to chyba albinos kwestia tego czy maja czarne latki czy nie tych odmian jest tyle ze mozna sie pogobic... ja widzialem ostatnio odmiane snow..bialy gekon z czarnymi ciapkami Super

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •