Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ciąża

  1. #1
    Trunks
    Guest

    ciąża

    ile razy w życiu samiczka może zajść w ciąże i w jakim wieku są różne źródła i mówią inaczej


  2. #2
    koksik
    Guest

    Re: ciąża

    Jedni mowia ze za jak wazy 40g, a inni ze jak bedzie miala 2 lata, ale troche wczesniej tez moze A co do tego ile razy w zyciu samiczka moze zajsc w ciaze, moja sklada jajka co 3 tyg, ale teraz ja oddzielilem, bo 10 jajek z rzedu to juz chyba przesada

  3. #3
    Trunks
    Guest

    Re: ciąża

    o kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    ale jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    1)jak wygląda inkubacja widziałem i czytałem opis
    2)niezla kase można zrobić :-)
    3)jasny gwint co 3 tygodnie jaja!!!

    uuuuuuuulala za 1 rok kupuje geka przeciwnej płci :-)


  4. #4
    Lestat
    Guest

    Re: ciąża

    Wiesz Trunks jeszcze te jajka trzeba odchowac hihi mozesz na nich siedziec jak kokoszka i nie potrzebny ci inkubator)))))

  5. #5
    koksik
    Guest

    Re: ciąża

    Co do odchowania jaj, to z 6 jaj, wykluly mi sie tylko dwie sztuki, a za jakies 10 dni kluje mi sie jeszcze jedna sztuka, a za jakis miesiac jeszcze dwie


    PS. LESTAT to jak sprzedasz mi malego zoltego geka, chyba ze moze interesuje cie zamiana na cos innego??

  6. #6
    Trunks
    Guest

    Re: ciąża

    a jak długo samiczka nosie jajka w brzuszku i po jakim czasie od ich zniesienia z jajek sie wykluwa mały gekuś i co sawdzić czy jajko jest pełne czy puste???


  7. #7
    koksik
    Guest

    Re: ciąża

    Samiczka nosi jajko okolo miesiaca, potem je znosi i po jakis 45 - 50 dniach wykluwa sie maly gekus, a co do sprawdzenia jajka czy jest zaplodnione czy nie to nie wiem jak to sie robi o ile wogole da sie sprawdzic, jak jest puste to po kilku dnich sie zapadnie.

  8. #8
    Trunks
    Guest

    Re: ciąża

    zapadnie czyli co...skorupka będzie miękka i jajko będzie wklęsłe?


  9. #9
    Gacek
    Guest

    Re: ciąża

    zapłodnione jajko najproscie przeswietlic np pod latarka lub lampka, jesli na sciankach jajka widac zyłki to jajko jest zapłodnione.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •