Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: terrarium dla geka

  1. #1
    fakers
    Guest

    terrarium dla geka

    mam zamiar kupic lamparta
    i nie wiem jakie powinny byc wymiary terra
    i jakich potrzebuje narzedzi
    plis odpowiedzcie bo za tydzien kupuje!!!!!

  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    Czesc

    nie wiem co masz na myśli mówiąc "jakich potrzebuje narzedzi" ? a co do terra to nie wiem czy czytałeś opis ? tam wszystko pisze !!! najlepiej wymiary 70/40/40 dl/szer/wys to dla jednego będzie spox ! poczytaj dokładnie opisy i starszde posty :O))

    życzę udanego zakupu )

    pozdro

  3. #3
    fakers
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    no tak.........dzieki

    chodzi mi o narzedzia typu swietlowki czy termometr

  4. #4
    Trunks
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    higrometr, termometr, kabel grzewczy, żarówka dzienna i nocna to chyba wszystko, ja mam terraz 80x40x50


  5. #5
    koksik
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    ja dla parki mam 120x40x45 (dl x szer x wys). Lampki nocnej nie mam, bo chyba nie jest konieczna.


  6. #6
    fakers
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    podobno nocne nie potrzebuja dziennej lampy......?

  7. #7
    Lestat
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    W naturze maja dzienne swiatlo prawda? to ze czesc dnia spedzaja w kryjowkach nie znaczy ze tego swiatla nie potrzebuja, ja mam lampe UV, i gekony sie chetnie pod nia wygzwaja, nie maja problemow z wylinka, sa pieknie ubarwione, ladnie rosna, zadnych objawow kzywicy, i problemow z apetytem..... jezeli chcesz chodowac gekony to postaraj stworzyc im jak najlepsze warunki a ni etylko trzymac go zeby trzymac bo wsadzic mu skorupe od orzecha i wsypac garsc zwirku to zadna atrakcja. Pozdrawiam.

  8. #8
    Drozd
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    Ja w swoim terrarium mam świtlowke i lampke UV prócz tego domek z kamieni zeby mogły sobie tam wchodzić.Jako podłoze dalem zwirek kilka pulek na ścianie roślinki korzeń.

  9. #9
    cornie
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    Ja mam 60*40*40 i dół wyłożony jest prawie cały kaminiami. PO lewej stronie mam jaskinie taka duza zamykana magnetycznie(kupiona firmy Exo terra) co do oświetlenia to mam świetlówkę Terra UV Special firmy SERA oraz lampke nocna exo terra 40w no i jeszcze mam wyłacznik czasowy ale to już niekonieczne

  10. #10
    Black
    Guest

    Re: terrarium dla geka

    Mozesz mi wytlumaczyc co to znaczy magnetycznie zamykana?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •