Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: czy przed rozmnazaniem...???

  1. #1
    Kisiell
    Guest

    czy przed rozmnazaniem...???

    Mam pytanko!! Mam mojego geka od malego , teraz ma juz ok 1 roku i mam zamiar teraz mu kupic samice ale gdzies slyszalem ze zeby mogly geki sie rozmnazac to musza najpierw byc zimowane !!?? Jak to zrobic i o co w tym chodzi!!

    Za wszystkie informacje z góry thx!!

    Pozdrawiam Kisiel !!

  2. #2
    koksik
    Guest

    Re: czy przed rozmnazaniem...???

    Nie wiem gdzie to wyczytales, ze zeby gaki sie rozmnozyly trzeba je zimowac, bzdura. Moja samica bez zimowania zlozyla 10 jajek z rzedu (dwa jajka co trzy tygodnie). A co do rozmnazania to pamietaj zeby kupic dorosla samiczke, bo jak bedzie zbyt mloda moze nie przezyc skladania jaj.


    PS. o zimowaniu masz napisane w opisie gatunku.


  3. #3
    Kisiell
    Guest

    Re: czy przed rozmnazaniem...???

    Dzieki koksik !!
    Niewiem gdzies czytalem ale tez tak wlasnie myslalem ze to bzdura!!
    A ty masz od urodzenia ta parke geków!!

  4. #4
    koksik
    Guest

    Re: czy przed rozmnazaniem...???

    Nie. Juz kupilem dorosle, ale za to mam dwa mlodziutkie gekony ktore mi sie niedawno wykluly Razem mam juz 6 gekow I jeszcze trzy jajka w inkubatorze


  5. #5
    Kisiell
    Guest

    Re: czy przed rozmnazaniem...???

    Fajnie sie masz ja tez bym tak chcial !!!

  6. #6
    Trunks
    Guest

    Re: czy przed rozmnazaniem...???

    mam gekona od jakieś 3 tygodni ma 13-14cm ok 4 miesięcy jak będzie dorosły mam zamiar mu kupić partnera/ke (zależy jaka płeć) i moje pytanie jest takie, który z geków może być troszke starszy, samiczka czy samiec, bo bardzo trudno kupić geka w tym samym wieku


  7. #7
    Kisiell
    Guest

    Re: czy przed rozmnazaniem...???

    samica moze byc troszke starsz, bo jak by byla mlodsza to samiec moglby ja pokaleczyc!! Tak mi powiedzial hodowca od ktorego kupuje geki!!

    Pozdrawiam Kisiell !!

  8. #8
    Kisiell
    Guest

    Re: czy przed rozmnazaniem...???

    samica moze byc troszke starsz, bo jak by byla mlodsza to samiec moglby ja pokaleczyc!! Tak mi powiedzial hodowca od ktorego kupuje geki!!

    Pozdrawiam Kisiell !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •