Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Konik polny?

  1. #1
    Kisiell
    Guest

    Konik polny?

    Czy moge karmic rocznego lamparta konikami polnymi zlapanymi na łace czy raczej nie ?? I czy moze to miec jakies skutki uboczne??

    Za pomoc z gory thx!!

    Pozdrawiam Kisiel !!

  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: Konik polny?

    czesc

    moim zdaniem możesz i nie powinno mieć żadnych skutków ubocznych (pod warunkiem, że świerszcze nie są zatrute) ale poczekaj aż się ktoś inny wypowie )))

    pozdro

  3. #3
    madafaka
    Guest

    Re: Konik polny?

    Jasne że możesz przynajmniej według mnie. Ja karmiłem całe lato takimi konikami polnymi i nie było żadnych skutków ubocznych

  4. #4
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Konik polny?

    Jezeli lapiesz koniki z miejsc ktore nie sa spryskiwane pestycydami lub innymi chemikaliami to jak najbardziej tak. Owady takie maja wiecej skladnikow odzywczych.

  5. #5
    koksik
    Guest

    Re: Konik polny?

    Kisiell, konikami mozesz spokojnie karmic, tylko nie lap ich w poblizu ulic, bo sa przesiakniete spalinami, ale jezeli zlapiesz je na lace to spoko moze je wrzycic gekusiom


  6. #6
    PaWeL^
    Guest

    Re: Konik polny?

    czesc

    hehe teraz przyszedłem z łowów )) koników polnych jest masa tylko że jak narazie to są malusienkie ( dalem mojemu gekonkowi pare takich malych jakbyście widzeli jak sie na nie żucil :]

    pozdro

  7. #7
    Kisiell
    Guest

    Re: Konik polny?

    fajnie dzieki wam za wasze opinie chyba jutro sie wybiore na lowy !! hehe


  8. #8
    Kisiell
    Guest

    Re: Konik polny?

    aha jeszcze jedno co to znaczy blisko drogi ?? W jakiej przynajmiej odleglosci to by musialo byc od drogi ??


  9. #9
    mark0wy
    Guest

    Re: Konik polny?

    Czy mozna hodowac koniki tak jak swierszcze????
    Jakich wymagaja warunków?
    Pozdrawiam
    Mark0wy

  10. #10
    koksik
    Guest

    Re: Konik polny?

    Z tego co wiem to koników polnych nie rozmnozysz w domu, ale wg. mnie nie ma sesnu rozmnazac konikow polnych, bo jak to beda hodowlane koniki to nie beda tak wartosciowym pokarmem jak te zlapane na wolnosci, a skoro swierszcze mozna latwo rozmnozyc to chyba nie ma sesu w zabawe w rozmnazanie konikow Ale to tylko moje zdanie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •