Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Polizac czy nie poliac?

  1. #1
    Bekkon
    Guest

    Polizac czy nie poliac?

    zauwazylam, ze moj gekon uwielbia zlizywac rozne rzeczy z moich palcow, np. jogurt czy, a jezeli tak, to co konkretnie moze mu zaszkodzic?

  2. #2
    Antoni Wróbel
    Guest

    Re: Polizac czy nie poliac?

    Nie rozumiem Twojego pytania... Sprecyzuj... Chyba, że chodzi o to, czy trzeba myć palce przed takim karmieniem. Trzeba...

  3. #3
    MareQ
    Guest

    Re: Polizac czy nie poliac?

    Bekkon'owi chodziło o to co może zaszkodzić gekonowi lamparciemu Przynajmniej ja tak zrozumiałem Nie wypowiem sie bo niewiem... Napewno napojów "wyskokowych" nie powinno sie podawać gekonam Wydaje mi sie że zaszkodzić im mogą wszselkiego rodzaju produkty których produkcja oparta jest na jakichś badziewnych składnikach (czyli np. Mars'y odpadają .

    _-_-_-_-_-_-_-_-_
    PoZdRaWiAm
    MareQ

    Eublepharis Macularius 1.0.0

  4. #4
    Hari
    Guest

    Re: Polizac czy nie poliac?

    Felsumy ponoc lubia zlizywac miod, wiec ten lampartom tez nie zaszkodzi. Pamietajmy, ze wszstko z umiarem )
    Moj lubi czasem zlizywać wodę, ale o to sie nie martwię )
    Pozdrawiam.


  5. #5
    Bekkon
    Guest

    Re: Polizac czy nie poliac?

    no wlasnie, chodzilo mio pokarmy przeznaczone dla ludzi takie jak jogurcik, serki, owoce, miod itp ))) zadnych napojow wyskokowych a juz na pewno nie slodycze...(wczesniej pewnie sama bym je zjadla )

  6. #6
    Antoni Wróbel
    Guest

    Re: Polizac czy nie poliac?

    Napoje wyskokowe, czy słodycze? ) Można, można, bez problemu, jeżeli naturalne ma się rozumieć...

  7. #7
    sova
    Guest

    Re: Polizac czy nie poliac?

    załuż sobie dżdzownice na palce to może też to polubią lizać :-) najlepiej wg mnie to dawać im wysoko kalorycne rzeczy ale nie cieżkostrawne... co prawada miód też może być


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •