Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: FAUNA BOX

  1. #1
    Gekonek
    Guest

    FAUNA BOX

    Gdy na dworzu bedzie bardzo ciepło to mozna w DUZYM urzadzonym fauna boxie wyjsc z gekonem na dwór aby słoneczko go przyprażyło ?? ) lub w fauna boxie postawic go na parapecie ??

  2. #2
    MareQ
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    Słuchaj, jak jest ładna słoneczna bezwietrzna pogoda to ja z gekonem na ramieniu wychodze na ogródek... Dlatego wydaje mi sie że faunabox jest tutaj zbędnym gadgetem

    _-_-_-_-_-_-_-_-_
    PoZdRaWiAm
    MareQ

    Eublepharis Macularius 1.0.0

  3. #3
    PEDRO
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    a wychodzisz z nim raczej pod wieczor czy w południe. no i na jak dłygo z nim na dwor

  4. #4
    MareQ
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    różnie to bywa, przeważnie jest to jak wróce ze szkoły (czyli koło 15) ale w sobotew czy w niedziele to tak koło 13 na ogródek na jakieś 10-15min. Cała okolica drży jak wyprowadzam swojego lamparta !

    _-_-_-_-_-_-_-_-_
    PoZdRaWiAm
    MareQ

    Eublepharis Macularius 1.0.0

  5. #5
    Hari
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    Ja mojego biore na slonce raczej po poludniu, ale tak zeby sloneczko jeszcze w miare prazylo. Trzymam go na sobie. Tak jest chyba lepiej, bo i gek w jakis sposob kojarzy dlon z wczesniejszych doswiadczen, a nie jest na dziko wystawiony w faunaboksie, i do tego wiecej UV zlapie.
    Poza tym nie masz ryzyka, ze ugotujesz zwierzaka.
    Jak widze, ze juz zaczyna sie niepokoic po pewnym czasie, to wkladam go spowrotem do terra. Pozdrawiam.


  6. #6
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    Nie pozostawiajcie swoich zwierząt (gekonów Lamparcich) w pojemnikach na pełnym słońcu bez opieki bo to skonczyć się może przegrzaniem i śmiercią zwierzaka. Przez plastik nie przechodzi pełne spektrum widma słonecznego.

    Pozdrawiam


  7. #7
    Black
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    Nie chce byc nie grzeczny ale ten temat byl jakis czas temu:/
    Pozatym chcecie uszczesliwic swoje lamparty na sile. Po co? Czy zle im? Nie lepiej zamatowac swietlowkie 0,2 w terra.?

  8. #8
    MareQ
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    Wyobraź sobie że nie każdy ma pieniądze na taki bajer jak świetlówka. Jeżeli Ciebie na to stać to fajnie, ale weź pod uwage że nie każdy ma problemy typu "co ja zrobie z pieniędzmi"...

    _-_-_-_-_-_-_-_-_
    PoZdRaWiAm
    MareQ

    Eublepharis Macularius 1.0.0

  9. #9
    Black
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    MareQ swietlowka to nie jest droga rzecz 40-60zl (zalezy od UVB) pozatym sa hodowcy ktozy wcale nie stosuja UVb i nie zauwarzyli zeby ich pociechy mialy jakies problemy z niedoborem witamin bo wapn i witaminy uzupelniaja podajac pokarm (Vibowit Junior i Calcium Pathetoncium). Sa to stworzenia nocne i uciekaja przed swiatlem dzienym a tym bardziej ostrym jak slonce. Dlamnie jest igiotyczne wystawianie gekonow na slonce. Ja tez kiedy bylem mlodszy ,bardzo chcialem zeby moje zwierzaki mialy dobrze a co za tym szlo to czasem przedobrzalem myslac ze jest im fajnie i nie mowa tylko o gadach.
    Jeszcze raz pytam: Po co to wszystko???

  10. #10
    MareQ
    Guest

    Re: FAUNA BOX

    Co rozumiesz pod pojęciem "wszystko"? Bo ja sie teraz troszeczke pogubiłęm? Jeżeli chodzi Ci o uszczęśliwianie zwierzątek to poprostu, są ludzie którym zależy żęby ich podopiecznym było jak najepiej a są tacy którzy kupią sobie zwierze tylko poto żęby sobie je odchować i sprzedać za 2x więcej kasy niż kupił. Ja należe do tych pierwszych i wydaje mi sie żę Gekonek także (chociaż z tym FAUNABOXEM to lekka przesada :P)

    _-_-_-_-_-_-_-_-_
    PoZdRaWiAm
    MareQ

    Eublepharis Macularius 1.0.0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •