Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Bardzo dziwna kupa

  1. #1
    sova
    Guest

    Bardzo dziwna kupa

    Wiele razy pisano o dziwnej geko kupie, ale u mnie cos nie tak jes, jeden(chyba samica) zrobiła kupe w postaci całkowicei nie strawionego świerszcza, co lepesze dziś zrobiła żułtą żadką kupe!!! maja po 7 miesięcy i wczoraj były wiezione z tarnowa czy to normalne podczas aklimatyzacji geków??? aha i małym wystarczy 1 duży świerszcz dzinnie???
    pozdrawaim sova


  2. #2
    sova
    Guest

    Jeszcze dodam!!!!

    teraz przeczytałem o tej wilince, ja go mam 2 dni coprawda, ale jak moża poznać że on bedzie zrzucał skóre??? i co najlepiej robić zpryskać mu terrarium woda, aj tak robie kilka razy dziennie (no góra 2 :-)) to nie za duzo dla giekonów pustynnych???


    POMOCY dałem za nie dużo kasy, a chce je mieć


  3. #3
    Kisiell
    Guest

    Re: Jeszcze dodam!!!!

    to jest post i tam masz jak czesto spryskiwac terra http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=20&i=863&t=863

    Moj gekus jak ma zrzucac wylinke to sie robi taki bialuski zaczyna sie od ogona !!


  4. #4
    Hari
    Guest

    Re: Jeszcze dodam!!!!

    Ta kupa to pewnie przez stres, ale obserwuj dalej co sie bedzie dzialo. Czasami taki zmumifikowany owad jes tez wydalany gdy gek nie moze strawic chitynowego pancerza. Sam tak mialem u mojego. Casami tez owad jest wymiotowany. Daj gekowi pare dni spokoju i obserwuj jego zachowanie/jedzenie/wydalanie. Po transporcie moze jesc markotnie, ale to juz cecha indywidualna.
    Przed wylinką gek wyglada jak wyprany w "zwyklym" proszku i czesto jest troche mniej ruchliwy. ) Ja jeszcze nigdy nie widzilaem zeby moj zrzucal. Patrze, ze blady jest, pozniej patrze znowu, a on juz ładnie wybarwiony.;> Ciekawe czy tez zaczyna od ogona. )
    Pozdrawiam.


  5. #5
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Bardzo dziwna kupa

    Ja czesto widze jak moj geko zrzuca skora, zdejmuje ja plachtami i zniecierpliwiony proboje sie pozbyc ubranka ocierajac sie o korzenie i kamienie.
    Bardzo prawdopodobne jest ze te kupy sa nastepstwem stresu, jaki przezyly w transporcie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •