Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: dziwna kupa 2

  1. #1
    MARCIN BIELIŃSKI
    Guest

    dziwna kupa 2

    Moj gekon zrobil kupe z piasku czy mam sie martwic jaka moze byc przyczyna ze geko zjadl piasek moze zmienic podloze?

  2. #2
    Kisiell
    Guest

    Re: dziwna kupa 2

    Moim zdaniem powinienes zmienic podloze na cos czego twoj gek nie wezmnie do pyszczka np na chips kokosowy lub jakies duze kamienie!!
    A co do tej kupy to pewnie gek najadl sie duze ilosci piasku ! jak to sie bedzie powtarzac to moze sie zapchac!!


  3. #3
    KaczmarP
    Guest

    Re: dziwna kupa 2

    Witam


    Sorki ze sie wcinam, nie mam geka ale juz tyle razy bylo tu walkowane ze piach jest zlym podlozem dla gekuw i nie tylko!!!!!



    Pozdrawiam KaczmarP

  4. #4
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: dziwna kupa 2

    Marcin przejrzyl sobie pare sotatnich tematow na ten temat. Bylo tam az 36 postow wiec wszystkiego sie dowiesz.

  5. #5
    MareQ
    Guest

    Re: dziwna kupa 2

    Marcin zmień mu podłoże i bedzie po sprawie.Szkoda gadzinki żeby sie zapchała... Mój też jadł piasek, zmieniłem mu podłoże i teraz jest juz OK


  6. #6
    BIELIK
    Guest

    Re: dziwna kupa 2

    na jakie podloze zmieniles piasek ?

  7. #7
    Kisiell
    Guest

    Re: dziwna kupa 2

    Mozesz zmienic na chips kokosowy lub na jakies wieksze plaskie( lecz nie tylko ) kamienie ktorych twoj gek nie bedzie mogl wlozyc do pyszczka lub na zwykly papierowy recznik ale to za bardzo ladnie nie wyglada!! chyba ze masz recznik we wzorki hehe


  8. #8
    MareQ
    Guest

    Re: dziwna kupa 2

    ja dałem kostke bukową (to chyba tak sie nazywa) i bardzo ładnie to wygląda (szczeże mówiąc o niebo lepiej niż kostka kokosowa)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •