Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Chrząszcze

  1. #1
    PaWeL^
    Guest

    Chrząszcze

    czesc

    mam takie pytanko czy moge urozmaicic pokarm dla mojego geka takimi chrząszczmi (nie wiem jak sie nazywają) co żyją tylko pod koniec czerwca i w lipcu, wychodzą dopiero w nocy na ląkach, umią latać i nie są zbyt duże 2-2,5 cm !!

    pozdro


  2. #2
    MareQ
    Guest

    Re: Chrząszcze

    Powiem ci że mi ostatnio dostarczono takie robaki ale nie odważyłem sie ich dać gekowi Również chętnie sie dowiem czy ludzie takie coś dają swoim pupilom


  3. #3
    tomala58
    Guest

    Re: Chrząszcze

    Ja swojemu gekonowi dałem pare razy to tak wcinał że mu sie łuski trzęsły :P


  4. #4
    PaWeL^
    Guest

    Re: Chrząszcze

    czesc

    nie no bo nie chce źle dla mojej gadzinki ale takie chrząszcze mogły by być urozmaiceniem pokarmu

    pozdro


  5. #5
    Elian
    Guest

    Re: Chrząszcze

    Te chrząszcze to chrabąszcze


  6. #6
    Hari
    Guest

    Re: Chrząszcze

    majowe (czarne, z brązowymi pokrywami skrzywel)? Mozesz dawac spokojnie wszystko co nie ma żądeł i innego jadu, a do tego wiesz tez ze nie najadło sie wczesniej np. przyskanych na szkodniki lisci. Ja np. Nalapalem stonóg i innych b.podobnych stworzonek (zyly kolo siebie) i gek jadl aż chrzęsciło


  7. #7
    PaWeL^
    Guest

    Re: Chrząszcze

    czesc

    dzięki wszystkim !!! dzisiaj wieczorem wyruszam na polowanie )))

    pozdro


  8. #8
    asghart
    Guest

    Re: Chrząszcze

    Chodzi pewnie o guniaki czerwczyki (często mylone z chrabąszczami). Dawałem je swojemu gekonowi lamparciemu i zjadał je z apetytem (tak właściwie to dawałem mu wiele gatunków owadów - tylko takich które nie mogły mu zrobić krzywdy)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •