Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: ogon-ciach! :(

  1. #1
    geckonum
    Guest

    ogon-ciach! :(

    przedwczoraj nawial mi ponadmiesieczny gekonik
    szukalem go po calej chacie pod fortepianem, pod biórkiem wzsedzie. w koncu moj brat nastepnego dnia znalaz go za biurkiem bez...ogona...biedaczek musial spasc z mebla bo lezal na papierach w szczelinie miedzy biurkiem a sciana, mam pytanier od jakiej dlugosci moga gekonom odrastac ogony/? bo on ma barzdo krutki ten kikuciknie misci sie pierwszy pasek)i boje sie ze juz mu nie odrosnie bo ogon znalazlem na ostrej krawedzi biurka prosze o pomos!!!!!!!!!!!(zaznaczcie na zdjeciu czy czyms takim)

  2. #2
    cornieszon
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    ze zdjecia ktore widzialem gdzies w necie (angielska strona) wnioskuje ze odrastaja do 1/2 normalnego ogona ale za to sa 2x grubsze


  3. #3
    Hari
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    Grubszy, nie. Chyba, ze jakas anomalia. Po prostu nowy ogon nie rośnie juz na dlugosc, a zaczyna sie odrazu stozkowato zwęzac.


  4. #4
    cornieszon
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    jka widzialem takiego ktory mial ogon taki jak normalny, po prostu krotszy i grubszy i bylo anpisane ze tak wyglada po odpadnieciu


  5. #5
    Hari
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    Wiem, widzialem tez to zdjecie, ale takich jak opisuje widzialem kilka. Pewnie zalezy to troche od osobnika.


  6. #6
    cornieszon
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    widzialem domowego z "nowym" ogonem i jest tak jak mowisz ale to inny gat.


  7. #7
    Jeronimo
    Guest

    Re: ogon-ciach! :( [foto]

    roznie to bywa..




  8. #8
    Bekkon
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    ej...temat ogona byl juz oruszany...troszke fatygi i znajdziesz w archiwum i posty i zdjecia gekonow z odrosnietymi ogonami...http://terrarium.com.pl/forum/read.p...0&i=1008&t=967

  9. #9
    Trunks
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    z tego linka przeczytałem cos czego nie wiedziałem...a mianowicie że jak sie go przestraszy to także zrzuca ogon...ciekawe


  10. #10
    Bekkon
    Guest

    Re: ogon-ciach! :(

    no, Trunks, o to w tym chyba chodzi...przeciez w srodowisku naturalnym one odrzucaja ogon, gdy zostana np zaatakowane przez drapieznika i cha ocalic zycie, wiec de facto zrzucaja ogony, gdy sie boją a nie dla przyjemnosci....poprawcie mnie jak sie myle

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •