Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: żarcie

  1. #1
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    żarcie

    Mam pytanie czy moge karmić moje geki pasikinikami złapanymi na polanie ??? Bo w książce pisało że można ale niejestem pewny.


  2. #2
    Metall
    Guest

    Re: żarcie

    Jasne ze mozesz, ja swojego Toke karmi takimi konikami i wszystko gra Najlepsze beda koniki z laki oddalonej od drogi (beda mialy mniejsza zaw. olowiu w sobie)


  3. #3
    MareQ
    Guest

    Re: żarcie

    jasne że tak


  4. #4
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    Re: żarcie

    To super niebende miał aż takich wydatków na świersze
    dziekuje za odpowieć


  5. #5
    MareQ
    Guest

    Re: żarcie

    tylko pamiętaj że w zimie niema świerszczy na łąkach :P


  6. #6
    koksik
    Guest

    Re: żarcie

    Dawid Grams koniki polne sa jeszcze zdrowsze od siwerszczy, pod warunkiem ze nie maja roztoczy i nie sa abierane zbyt blisko drogi, poniewaz koniki zywia sie naturalnym pokarmen a nie tak jak swierszcze, bog wie czym one sa karmione, wiec jak masz duzo konikow gdzie obok siebie to twoj gekone bedzie mial raj

    PS. Bylo to juz na forum ruszne nieraz


  7. #7
    Korgan
    Guest

    Re: żarcie

    A ja gdzieś słyszałem ze pasikoniki mają w sobie duzo hityny i mały gekon może sie nimi zapchac choc nie wiem czy to prawda.

  8. #8
    Looo
    Guest

    Re: żarcie

    A Daniels ma dobrego hodowce, ktory dba o swierszcze i dobrze je karmi niemal pod nosen-tylko jeszcze chyba o tym nie wie))
    psJak sie trzyma modlicha i pajaczki ?kiedy Michal zglosi sie po swierszczyki dla nich?Pozdrawiam

  9. #9
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    Re: żarcie

    Wszyskie jego zwierzaczki są spoko jedzą rosną i wogule żądzą
    A wrając do sprawy to kupuje świersze to jedne zaufany sposub na główne menu dla moich geków


  10. #10
    asghart
    Guest

    Re: żarcie

    Łap na łące wszystko co ci wpadnie w ręce - w ten sposób twój gekon bedzie miał bardziej urozmaiconą dietę. Mój lampart jadł już olbrzymie ilości gatunków owadów i pajęczaków i nic mu nie zaszkodziło (tylko po krzyżakach miał rozwolnienie więc mu ich nie daje :P)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •