Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Odmiany barwne

  1. #1
    Nazer
    Guest

    Odmiany barwne

    siema wszystkim.
    mam nominalna forme gekona lamparciego od niedawna ale juz mi sie spodobaly te jaszczurki i mam zamiar dokupic sobie ich wiecej, lecz teraz jakies ciekawe odmiany barwne. Interesuje mnie co to jest za odmiana ktora zamiescilem w zalaczniku?? prosze o podanie nazwy tej odmiany i czy jest ona dostepna w naszym kraju,a takze prosze o nazwy innych ciekawych form barwynch gekonow lamparcich
    z gory dziekuje
    Pozdrawiam Nazer.

  2. #2
    pepre
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    lavender, dosc rzadki, niewiele rozniacy sie od nominalnego, najladniejszy przy niebieskiej swietlowce (tak jak z rybkami)


  3. #3
    manter
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    mam takie pytanko czy z tym "normalnym" lamparcikiem mozna trzymac lamparciki innych kolorów?? dzieki

  4. #4
    Black
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    Mozna. Chyba ze zalezy Ci na rozmnazaniu i czystosci kolorystycznej to wtedy nie powino sie laczyc. Jesli Ci na tym nie zalezy moga byc. (oby to nie byly dwa samce!)


  5. #5
    pepre
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    mozna laczyc odmiany barwne z nominalnymi. jesli sie rozmnoza to ich potomstwo bedzie wygladalo "nominalnie" ale beda nosicielami genu odpowiedzialnego za nietypowe umaszczenie. tzw. Het'y czy heterozygoty


  6. #6
    koksik
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    Pepre a czy ten gekon w zalaczniku to nie jest high yellow?? ja mam dwie identyczne samiczki i bylem swiecie przekonany ze to sa high yellow


  7. #7
    eublepharis m.
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    obawiam sie ze gekon zamieszczony w zalaczniku jest standardowy, sprytnie umieszczony pod swiatlem ultrafioletowym.Na pewno nie jest to lavendar, jak sugeruje pepre.Jak sama nazwa wskazuje ni jak nie jest to kolor lawendowy

  8. #8
    koksik
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    Nprmalny to to napewno nie jest, jestem na 90 procent pewny ze jest to high yellow, poniewaz mam takie dwie sztuki.


  9. #9
    pepre
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    u gekonow roznica pomiedzy lavender nie jest tak rzucajaca sie w oczy jak np. u wezy. ja wciaz stawiam na to ze jest to lavender albo cos nazywane "blue" ktore istnieje tylko przy niebieskiej swietlowce zreszta lavender wtedy tez ladniej wyglada. albo tak jak mowi eublepharis, zwykly gek, podstawiony pod niebeiska swietlowke. (tak jak z rybkami sie robi by ladniej wygladaly)

    eublepharis - co z tymi carrot tail'ami?(jakos odp. na mejl nie dostalem) ile % carrot tail? jakiej wielkosci?


  10. #10
    koksik
    Guest

    Re: Odmiany barwne

    To mozecie mi zamiescic tu zdjecie gekona lamparciego high yellow? bo juz sam nie wiem co mam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •