Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Wodospadzik????

  1. #1
    Wojciech
    Guest

    Wodospadzik????

    Witam mam jeszcze jedno pytanko czy w terra z lampartami moge umiescic malutki wodospadzik czy nie zabardzo???????


  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    czesc

    raczej nie ponieważ wodospad zwiększałby wilgotnosc w terra a wogóle nie pasowalby do (półpustynnego) wystroju terra )))

    pozdro


  3. #3
    Wojciech
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    NO tak ale jezeli bylby obieg zamkniety????? moze by to ladnie wygladalo
    pustynia i malutki wodospadzik cudo aha i lamparty powinny miec 40-60 wilgotnosci moze by sie tak znaczaco nie podniosal??????!!!!!


  4. #4
    Arrow
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    skoro wiesz lepiej to po co sie pytasz .... totalny brak gustu


  5. #5
    Wojciech
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    czlowieku czy ja mowie ze wiem lepiej forum jest po to zeby pomagac ludziom w probkemach i w niewiedzy ja mam problem pozatym jak masz pisac takie głupstwa to sie nie wypowiadaj!!!!!!!


  6. #6
    pepre
    Guest

    Re: Wodospadzik????



    zgadzam sie z pawlem, wodospad w cieplym terrarium napewno podniesie wilgotnosc w terrarium, a zbyt wysoka wilgotnosc niz tego gekon wymaga, moze spowodowac roznego rodzaju infekcje, grzyby... Ponadto woda z wodospadu musialaby splywac do jakiegos pojemniczka glebszego (conajmniej na tyle glebokiego by schowac filtr/pompke. gekony lamparcie nie potrafia plywac.


  7. #7
    Wojciech
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    Piotr dzieki za pomoc juz napewno nie zaloze wodospadu przerazilo mnie to z tym zbiornikiem naprawde jeszcze raz dzieki!!!!!!!

    pozdrawiam


  8. #8
    Bekkon
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    a swoja droga jak ty chcesz zamontowac taki wodospadzik? tzn jak to bedzie dzialac, ze wola leci itd..

  9. #9
    Wojciech
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    istnieje cos takiego jak zamkniety obieg woda wpada do zbiorniczka a z tamtad jest z powrotem wypompowywana w biofilu sa takie pompki tak by to wygladalo

    pozdrawiam


  10. #10
    Bekkon
    Guest

    Re: Wodospadzik????

    aha, ok troche tandetka zalatuje ))))0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •