Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

  1. #1
    Piotrek
    Guest

    !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    Pomóżcie mi. Mój gekon ma 4 miesiące, kupilem go 1 miesiąc temu caly czas było wszystko ok(dostawał jedzenie, wodę, miał odpowiednia temperaturę...), ale dzisiaj rano sie obudziłem i chciałem zobaczyć mojego pupilka, i się zdziwiłem bo cały pokryty był jakby białym nalotem próbowałem go reką delikatnie zetrzeć ale nie dało rady. Nie wiem co sie dzieje, w ogule ostatnio mało sie ruszał, dużo spał. Jeśli ktoś wie co to może być i jak mu pomóc to pomużcie!!!!!!!!!Możecie też na maila wysyłać odpowiedzi: kaszana@askmich.net


  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    czesc

    wylinka !!! zostaw go w spokoju niech sobie zrzuci skóre i później bedzie wszystko git )

    pozdro


  3. #3
    Kisiell
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    Pawel ma racje to so zwylke objawy wylinki jak bys troche uwazniej przeczytal opis to bys te doczytal!! nie martw sie wszystko bedzie cool!! jak zrzuci skore to bedzie ladniejszy!!


  4. #4
    Piotrek
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    Dzięki ze mi powiedzieliście bo martwiłem się troche!!! A okolo ilu dni ta wylinka będzie trwała??Kisiell napisał(a):

  5. #5
    Piotrek
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    Dzięki ze mi powiedzieliście bo martwiłem się troche!!! A okolo ilu dni ta wylinka będzie trwała?


  6. #6
    Wojciech
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    gekon zrzuca wylinka oklo 20 min moze troche krocej potem nie bedzie chcial jesc !!!!!!!!

    pozdrawiam


  7. #7
    koksik
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    Piotrek a co do wylinki to gekony przechodza ja w momencie kiedy ich cialko rosnie


  8. #8
    Wojciech
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    i zawsze przed wylinka jest zmulony


  9. #9
    Trunks
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    a po wylince nie je bo zje zwoją zrzucona skóre :-)


  10. #10
    michał nierodzik
    Guest

    Re: !!!!!!!!!!POMÓŻCIE!!!!!!!!!!

    haha on bedzie gubił skure najprawdopodobniej i na drugi dzien zastaniesz go w pieknym koloze a skurki nie bedzie bo ja zje
    pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •