Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Gekon a szyszkowce

  1. #1
    Dorcik
    Guest

    Gekon a szyszkowce

    Pół godziny temu kupiłam gekona, ale posiadam też parkę szyszkowców zwyczajnych - czy mogą mieszkać razem?
    Na razie są odgrodzone - ale szyszkowce jak na mało ruchliwe gady już wyczuły obecność gekona i się wiercą. Gekonik jest na razie mniejszy od nich - czy mogą mu zrobić krzywdę?

  2. #2
    PaWeL^
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    czesc

    wrrrrrrrrr przeszukaj forum - ten temat byl poruszany miliony razy ) nie mogą być razem !

    pozdro


  3. #3
    Wojciech
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    ja mysle ze moga byc razem ale szyszkowce prowadza dzienny tryb zycia a gekony jak wiesz nocny wiec szyszki moga przeszkadzac malcowi)

    pozdrawiam


  4. #4
    pepre
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    nie no z calym szacunkiem, ale nie mieszajmy gatunkow dziennych z nocnymi! pomijajac fakt ze gekon sie nie wyspi bo szyszkowce beda po nim biegac, to na dodatek szyszkowce beda stresowaly maluszka!


  5. #5
    Trunks
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    pepre ma racje - nie przeginajmy...dzienne z dziennymi a nocne z nocnymi można jeszczez ewentualnie trzymac razem ale nie dzienne z nocnymi i na odwrót

    pozdro


  6. #6
    Wojciech
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    ales namieszal trunkus ale zgadzam sie z wami))


  7. #7
    Dorcik
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    Oki - dzięki wszystkim

  8. #8
    Bekkon
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    a nawiasem mowiac, co to za pomysl kupowania najpierw zwierzaka, a dopiero potem orientowanie sie, czy masz warunki, by go hodowac?? :/

  9. #9
    Dawid Grams (daniels)
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    z tym sie zgadzam Bekkon ! Ale ja uważam że mogą być razem bo nic sobie niezrobią ( chyba ) Tylko złe jest to że szyszki mają tryb życia dzienny a Geki nocny ale ja bym trzymał je razemi ( chyba )


  10. #10
    MareQ
    Guest

    Re: Gekon a szyszkowce

    Witam wszystkich Daaawno mnie tutaj nie było... Widze że mimo tego że ogólny wygląd forum sie nieco zmienił to głupie pytania dalej są na pożądku dziennym :/ No cóż... Nic na to nie poradzimy, pozostaje jedynie wytrwale wypisywać 'zapraszam do archiwum'


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •