ile kosztuje takie coś?? jażeniówke zostawie bo daje światło UV, ale dodakowo musze coś dać, tylko jak narazie jest spłukany i licze każdy grosz, ile kosztuje taka mata grzewcza i gdzie można ją kupić??
ile kosztuje takie coś?? jażeniówke zostawie bo daje światło UV, ale dodakowo musze coś dać, tylko jak narazie jest spłukany i licze każdy grosz, ile kosztuje taka mata grzewcza i gdzie można ją kupić??