Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: po czym poznac.... ??

  1. #1
    sKuNiAcZ
    Guest

    po czym poznac.... ??

    po czym niedoswiadczony hodowca moze poznac ze jego mlody gekonik lamparci jest chory na krzywice czy na jakos inna czesto choroba wystepujaca u tego gatunku ??:| za wszytskie posty z gory dziekuje
    POZDRO sKuNiaCz


  2. #2
    Double
    Guest

    Re: po czym poznac.... ??

    jest powykrzywiany...kregoslup, znaczy sie


  3. #3
    Black
    Guest

    Re: po czym poznac.... ??

    Krzywica nie tylko objawia sie pokrywionym kregoslupem sa tez objawami przesuniecia szczeki, miekoszczek, lamliwosc kosci, slaby uscisk szeki.
    Dlaczego przypuszczasz sKuNiAcZ ze twoje stworzenie (gek?) ma takie problemy? Wydaje mi sie ze masz go dopiero pare dni?!


  4. #4
    sKuNiAcZ
    Guest

    Re: po czym poznac.... ??

    agzadza sie BLACK ze mam go kilka dni ..ale poprostu chcialem sie dowiedziec jak taka chorobe poznac..to tak tylko dla wlasnej wiadomosci

    POZDRO sKuNiaCz


  5. #5
    pepre
    Guest

    Re: po czym poznac.... ?? FOTO

    rowniez "chodzenie na lokciach" jest objawem juz dosc zaawansowanej krzywicy (jak na zdjeciu - przepraszam za slaba jakosc).
    a tak procz tego to jak wspomnial black, +niechec do jedzenia.


  6. #6
    Wojciech
    Guest

    Re: po czym poznac.... ?? FOTO

    zazwyczaj wtedu nie chca jesc


  7. #7
    Trunks
    Guest

    Re: po czym poznac.... ??

    boshe ale straszne zdjęcie...biedny gekon...i jeszcze chyba pół ogona mu odpadło ((


  8. #8
    Black
    Guest

    Re: po czym poznac.... ?? FOTO

    Nie chec do jedzenie jest objawem niekoszczeku. Zwierze ma problemu ze zgryzem dlatego woli nie jesc


  9. #9
    michał nierodzik
    Guest

    Re: po czym poznac.... ??

    Gekon bedzie wolniejszy bedzie tak jagby zagiety w jedna strone moze ciągnać ogon po ziemi i takie rzeczy .Wiem bo gek mojego kolegi miał krzywice i pomagałem mu sie nim opiekowac jak masz pyt to mój nr gg 4144141
    pozdrawiam!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •