Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

  1. #1
    Jack
    Guest

    Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    Yo,
    Ej jakie witaminy podawać gekowi ?? Vibowit i Calcium czy coś jeszcze??????

  2. #2
    Double
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    a FAQ i archiwum sie czytało? Nooo? Więc w te pędy idź przeczytaj i sam sobie odpowiedz, bo to było wałkowane dwatysiącetrzystaosiemdziesiątsześć razy


  3. #3
    MareQ
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    łoooo, Double.... liczyłaś? :P A tak poważnie to Double ma racje, poczytaj sobie archiwum Dobre witaminki dla gadów są firmy 'sera'


  4. #4
    Korgan
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    ja podaje UV oraz wapno,wibowit, i sere :]


  5. #5
    michał nierodzik
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    Jak twój gekon je z ręki to bezproblemu.polewasz swierszcza witaminami i dajesz mu i po wszystkim jak masz jakies pytanka to mój nr gg 4144141
    Pozdrawiam


  6. #6
    PaWeL^
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    czesc

    "ja podaje UV oraz wapno,wibowit, i sere :]" - a w jaki sposób podajesz UV posypujesz świerszcza i podajesz gekonowi :P ??


  7. #7
    Korgan
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    nie najlepiej dodawać do wody :P


  8. #8
    nokeg
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    ja kupiłem w zoologicznym firmy Sera specjalnie przygotowane dla gadów, są tam takie witminy:A+B1+B2+B5+B6+B12+C+D3+E+H+K3+Pp, wydaje mi sie że to dobry preparat, do tego jeszcz calcium i jest oki, te witaminki mam w płynie i jak skrapim świerszcza to z nige to sływa, dodaje do wody ale wtedy jest tego mało, ma ktoś jakieś pomysły, jescze myślłem żeby dac mu do pojemniczka pare pinek i tam troche poskrapiać, wtedy to te witaminy będą wchłonięte


  9. #9
    Jeronimo
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi - do dr Jarka

    Mam pytanie w zasadzie do <a href=../spis/user.php?id=199>Jarka Zajączkowskiego</a>
    jakie witaminy potrzebuje taki gad (nie chodzi o firme i sposob podawania - tak jak wszyscy pisza )


  10. #10
    Trunks
    Guest

    Re: Jakie witaminy podawać Gekowi ??

    ostatnio widziałem sie zdr. Grażyna Pabijan z Poznania i dowiedziałem sie iż gekony lamparcie lubia słodkie, widziałem jak jede gekon je papke z owoców i nie powiem, smakowało mu to a przy okazji takie jabłko ma swoje jakies witaminy

    ja podaje swojemu gekonowi wibowit, calcium i witaminy firmy Zoo Med


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •