Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: moja matka... :(

  1. #1
    żuras
    Guest

    moja matka... :(

    bardzo bym chciał mieć gekona lamparciego, ale moja matka mówi że to jest świństwo i że w życiu sie na takie coś nie zgodzi....co jej powiedzieć, jakie argumenty podać...RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Double
    Guest

    Re: moja matka... :(

    pokaz jej zdjęcie..tak slicznego 'inteligentnego' pyszczka to jeszcze nie widziała po drugie gekon nie smierdzi, nie wydaje odgłosów, nie ma sierści, nie łazi po domu... pokaż jej jak bardzo ci na nim zależy, postaw jakiś warunek, przedstaw jej ile wiesz na temat lamparta, żeby zrozumiała że jest on twoim marzeniem i że będziesz umiał sie nim opiekować powodzenia


  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: moja matka... :(

    czesc

    mialem podobny problem jak Ty a mianowicie oznajmilem mamie, ze qpuje sobie gekona lamparciego, pokazalem jej zdjecia, dalem do przeczytania tekst itp. - zgodzila sie - pojechalem z nią do sklepu pokazalem jak takie "cudo" wygląda na żywca i bylo spoko - oznajmila jedynie "odemnie na takie cos nie dostaniesz kasy" spoko mialem kase i na dzien przed zaqpem moja mama wyskoczyla z pomysłem ze ona nie chce takiego czegos w domu (( zakoczylo sie to kłutnią ..... na nastepny dzien pojechalem z bratem i sobie qpilem terrarium - przygotowalem je - na następny dzień z rana pojechalem po gekona i bylo git - od tego czasu juz nie mam takich problemów przed qpnem jakiegos milego stworzonka ) :]


  4. #4
    Wojciech
    Guest

    Re: moja matka... :(

    dokladnie zrob tak jak ci radzi Double i PaWeL jak widze fachowe rady i piekne argumenty mysle ze to ci powinno wystarczyc do przekonania mamy wkoncu przeciez i mama ma serce prawda!! !!!!!!!!!!!!!!!

    Pozdrawiam


  5. #5
    żuras
    Guest

    Re: moja matka... :(

    dziękuje wam wszystkim za dobre rady i pomysły ale sprawa i tak nie wypaliła, gdyż moja matka stwierdziła że póki mam chomiki więcej zwierząt ona w domu nie chce mieć... . Mimo wszystko dzieki, pozdrooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

  6. #6
    Hari
    Guest

    Re: moja matka... :(

    Kup węza, to bedziesz mial z głowy chomiki :>


  7. #7
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: moja matka... :(

    Hahah
    Surowe slowa, ale taka prawda


  8. #8
    Bekkon
    Guest

    Re: moja matka... :(

    Hahaha, Hari uwielbiam twoje rady!!

  9. #9
    żuras
    Guest

    Re: moja matka... :(

    jaki pan !!!!!!!!!!!! w życiu nie poświęce chomików dla jakiegośtam węża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... ;(

  10. #10
    Double
    Guest

    Re: moja matka... :(

    a no to hoduj sobie chomiki a nie jakieś tam węże!!!!!!!!!!!!!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •