Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ile moze kosztowac snow

  1. #1
    ross
    Guest

    ile moze kosztowac snow

    ile i gdzie mozna kupic ta odmiane snow


  2. #2
    Double
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    często patrzę na oferty, kto co sprzedaje, i jeszcze nigdy nie spotkałam się żeby w polsce ktoś miał czy hodował tą odmianę :[ ale być może się mylę. kosztowałby cię wtedy taki gekon od 200 złotych (przynajmniej) w górę


  3. #3
    Hari
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    Oj, mylisz sie... Jest duzo drozszy. Fakt, ze nie widzialem w Polsce, ale na zagranicznych sklepach najnizsze ceny siegają 150$. Szacunkowy koszt to 2-3x tyle co albino.


  4. #4
    Hari
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    P.S. To najpiekniejsza odmiana wg. mnie


  5. #5
    Trunks
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    wydaje mi sie conajmniej 500zł byś musiał dać, mi tez sie bardzo podoba, w ogóle jest tyle odmian że to koszmar, można wybierac i przebierać ale szkoda że nie ma hodowli w polske nawet 2/3 wszystkich odmian (((


  6. #6
    michał nierodzik
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    MÓJ KOMPEL MIAŁ TAKIEGO ALE ON Z WARASZAWY JEST JA GO NA OBOZIE POZNAŁEM TO ON MI MÓIŁ ZE W NIEMCZECH KUPIŁ ZA 120 EURO MŁODEGO


  7. #7
    michał nierodzik
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    JESZCZE COS TEN GEK TO CIEZKI W HODOWLI PODOBNO JEST ALE JA MASZ AJKIEŚ PYT TO NA GG4144141 JAK CHCESZ TO GDZIEŚ MAM NR DO KUMPLA


  8. #8
    pepre
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    nie bede zadawal zbednych pytan, ale skoro "trudny w hodowli" to czy napewno mowimy o gekonie lamparcim snow? moze ten twoj kolega mial cos innego co tak nazywal?


  9. #9
    nokeg
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow

    ma ktoś fotke tego geka??


  10. #10
    Trunks
    Guest

    Re: ile moze kosztowac snow


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •