Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: jakie pomysly??

  1. #1
    pablo83vip
    Guest

    jakie pomysly??

    Jakie macie pomysly na kryjówki dla gekona,z czego zrobone(materiał,sposob zrobienia,funkcjonalnosc) oraz jakies elementy dekoracyjne ???

  2. #2
    Double
    Guest

    Re: jakie pomysly??

    doniczka lezaca na boku zasypana do polowy w sciolce, cos a'la muszla kocenrtowa ;-))))) poleczki z listewek, kondygnacje (ale to raczej dla gadow wspinajacych sie..), ja na przyklad mam w rogu terrarium blisko sufitu przyczepione plaskie kwadratowe pudelko (a wlasciwie wieko od niego) zamaskowane sztucznym mchem i korkiem, ktore sluzy za poleczke o dziwo sie b.dobrze trzyma (na silikonie). tzreba pamietac zeby wszytsko wygladalo naturalnie a nie bron boze jak z jakiegos odpustu i zeby pasowalo do naturalnego srodowiska zwierzecia


  3. #3
    nokeg
    Guest

    Re: jakie pomysly??

    połówka kokosu (bez zawartości oczywiście:-)), normalna połówka, kałdziesz ją na jakiejś płaszczyźnie i wycinasz wejście, tak jak w iglo


  4. #4
    Hari
    Guest

    Re: jakie pomysly??

    Mam tak samo Tyle, ze jak kiełbasa podrosnie to juz sie tam przestaje miescic.


  5. #5
    Jeronimo
    Guest

    Re: jakie pomysly?? [foto]

    Hari napisał(a):
    > jak kiełbasa podrosnie to juz sie tam przestaje miescic.

    moj gex wszedzie sie pcha :P






  6. #6
    Wojciech
    Guest

    Re: jakie pomysly??

    tylko pamietaj wszystko co znajdziesz i bedziesz chcial wpakowac do terra najpierw poadnie wypaz albo wygotuj!!!!!!!!!

    pozdrawaim


  7. #7
    kojek
    Guest

    Re: jakie pomysly??

    Daj kokosa z kawałkiem wyciętym!!Ja mam też z kory korkowej dziuple!!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •