Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: z czego pić??

  1. #1
    pablo83vip
    Guest

    z czego pić??

    Jakiego materialu mozna użyć do zrobienia pojemnika na wode zemy mogl pic z niego tylko nie doradzajcie tych z zoologicznych one są w cenie 30zł wiec to bez sennsu jakies ciekawe pomysly........??

  2. #2
    Double
    Guest

    Re: z czego pić??

    po prostu gliniana podstawka pod doniczke, ja przypadkiem znalazlam taka przesliczna maluka miseczke (podstawke) i jest swietna


  3. #3
    Jeronimo
    Guest

    Re: z czego pić??

    ja mam gotowca za 80groszy :P


  4. #4
    Nook
    Guest

    Re: z czego pić??

    pablo83vip napisał(a):

    > Jakiego materialu mozna użyć do zrobienia pojemnika na wode
    > zemy mogl pic z niego tylko nie doradzajcie tych z
    > zoologicznych one są w cenie 30zł wiec to bez sennsu jakies
    > ciekawe pomysly........??


    to faktycznie masz wielki problem, byle co byle nie toksyczne i nie zaglebokie


  5. #5
    pablo83vip
    Guest

    Re: z czego pić??

    myśl chłopie logicznie jak mam w terarium wszytkie elementy naturalne to jak to bedzie wyglądać jak np dam jakies opakowanie po serku czy czyms tam a wiedz o tym np ze nie wolno dawac do drewnianego pojemnika bo woda bedzie kwasna od drewna

  6. #6
    Nook
    Guest

    Re: z czego pić??

    > myśl chłopie logicznie jak mam w terarium wszytkie elementy
    > naturalne to jak to bedzie wyglądać jak np dam jakies
    > opakowanie po serku czy czyms tam a wiedz o tym np ze nie wolno
    > dawac do drewnianego pojemnika bo woda bedzie kwasna od drewna


    no to daj coś naturalnego, faktcyznie dogadałeś mi z tym drewnem, ale zakładałem że rozmawiam z kimś na poziomie, który takie oczywiste rzeczy wie, bo to jest wiedza z zycia codziennego


  7. #7
    pablo83vip
    Guest

    Re: z czego pić??

    Do NooK-a przedewszytkim jak ci cos nie pasuje to nie odpisuj na moje pytanie,jeszcze ci nikt nie powiedzial że strasznie zarozumialy jestes a poz tym twierdzac po nicku pablo to chyba jestem gosciem a ty miales jakies wątpliwości.......na drugi raz przemysl co piszesz jak nie pasuje nie odpisuj ,po co te zbedne komentarze bądz mily dla ludzi a oni bedą mili dla ciebie

  8. #8
    Nook
    Guest

    Re: z czego pić??

    tak zadawaj dalej infantylne pytania, a wkoncu zobaczysz że komuś jednak puszczą nerwy, czytaj opisy, artykuły, archiwum forum po coś to jest a Ty idziesz na łatwizne i masz innych forumowiczów w nosie np.
    pyt o hodowcow (po co jest spis terrarystów?, pyt o podloze dla swierszczy mimo ze sa opisy, i mozna dalej wymieniac), spokojnie poprostu dostosuj się i będzie ok


  9. #9
    Black
    Guest

    Re: z czego pić??

    Niestety pablo musze sie zgodzic z Nook'iem. Co 5 min jakies banalne pytanie, a odpowiedzi na takie lub podobne byly nizej az nie chce sie odpisywac.
    Ponosi Cie bo zwrocono Ci uwage. Inni myslo podobnie jak ja i Nook!


  10. #10
    pablo83vip
    Guest

    Re: z czego pić??

    skad wiesz jak myslą inni to prosze odpowiedz mi na pytanie gdzie pisze kabel

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •