Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: WAZNE PYTANIA!!!

  1. #1
    Trunks
    Guest

    WAZNE PYTANIA!!!

    Dobra, słuchajcie, to jest dla mnie bardzo warzne i prosze o jaknajszybsze odpowiedzi

    Mianowicie, mam gekona lamparciego, (na 90% osobnik męski) i w piatek będe miał samiczke, ona będzie miała ok 6-8cm ciała, moje pytanie brzmi czy one moga sie za jakies 1,5 roku rozmnażać???

    A drugie pytanie brzmi, czy samiczke mam wpuścic od razu do terra w którym jest Stefan czy mam go wyjąć i poczekać aż sie samiczka zaklimatyzuje, jak Stefan na nia może zaragować, mam nadzieje że nie uzna jej za świerszcza i nie zaatakuje!!!!!!!

    Błagam o jaknajszybsze odpowiedzi!!!!! Piszcie co wam przyjdzie do głowy!!!!


  2. #2
    mark0wy
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    Stary dla Ciebie najwazniejsze powinno byc kupienie sobie slownika.
    Pozadrawiam
    Mark0wy

  3. #3
    Trunks
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    fajnie, jak już skończyłes to spier*****


  4. #4
    Wojciech
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    wiesz mysle ze mozesz odrazu wpuscic i mysle ze nie powinny sobie przeszkadzac o ile to bedzie parka bo jak wpuscisz samca do samca to .............................. heh lepiej nie mowic a tak na marginesie makowy po co te glupie komentarze jak nie wiesz albo nie chcesz napisac to sie wstrzymaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    pozdrawiam


  5. #5
    Double
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    chmm to glownie zalezy jakiej wielkosci jest twoj samiec!! przy tak malej samiczce facet moze ja wziac za potencjalnego rywala a nie kolezanke. dlatego lepiej umiesc w terra jakies dodatkowe kryjowki zeby mloda lokatorka mogla sie chowac gdy bedzie zesrtesowana (a na pewno bedzie) i bardzo uwaznie obserwuj zachowanie samca. gdy bedzie ja atakowal, lepiej je rozdziel :/ moze lepiej poczekac az dorosna. swoja droga jak rozpoznales plec u takiego malego gekona na 100%???? temperatura inkubacji? bo to nigdy nie wiadomo przy takich osobnikach
    a moze zle zrozumialam, ile cm ma samiczka RAZEM z ogonem?


  6. #6
    Double
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    6-8 cm ciala tzn samego korpusu, bez glowy, czy z glowa??


  7. #7
    Trunks
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    6-8 bez ogona
    a płeć to widzialem jajka ale musze sie spotkać z dr. Pabijan i sie upewnić


  8. #8
    mark0wy
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    Ej Trunks, Ty buraku, dla takich przegrancow ja Ty, Internet to naprawde ratunek przed zmiana fizjonomii.
    M.

  9. #9
    Double
    Guest

    KURDE NIE OBRAŻAĆ SIĘ TU

    !!!


  10. #10
    Trunks
    Guest

    Re: WARZNE PYTANIA!!!

    nie skomentuje tego

    z tego co piszecie mam włożyc od razu samiczke do Stefana i obserwować? a co sie stanie jak zacznie sie dziac cos nie dobrego, mam przerwac i co dalej, gdzie ja ja mm wsadzić?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •