Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Dziwne zachowanie

  1. #1
    ziu
    Guest

    Dziwne zachowanie

    Po wylince moj gek ma jakas dziwna ranke na lapce jak by za bardzo zdarl sobie skorke!! ale nie to jest problem

    Nie chce jesc dziwnie tylko sie wygrzewa z przymrozonymi oczkami tak jak by wychudl!! Przelozylem go do wiekszego terrarium znalazl juz sobie kryjowke i bede cekac ale nie wiem jak on poradzi sobie z lapaniem swierszczy on jest taki maly a terra duze!!

    Pozdrawiam


  2. #2
    ziu
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    wydaje mi sie ze on jest choryyyyy dziwnie schudllllll?????


  3. #3
    piotrek
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    na jakim podłożu go trzymasz?jak dlugo nie jadł?czy robi kupy?


  4. #4
    ziu
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    onnn chyba zdychaaaaa bo schudlll a jak narazie nie widze zeby interesowaly go swierszcze!!! pomocy

    Pozdrawiam.


  5. #5
    ziu
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    i do tego forum mi sie chrzanii teraz trzymalem na duzym zwirku z z kokosem ale teraz dalem na tekturke dla lapszej obserwacjii. nie wiem iile nie jadl osattanio mial wylinke ze3 dni temu a tak to nie widzialem ale kuper robil! Biega jak na razie nie gryzie mnie ale moze sie oswoil! ogonek lekko stawia!

    Pozdrawiam.


  6. #6
    przemo68
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    Jeżeli biega i robi kupke to chyba nie jest już tak żle.Piszesz ze jest malutki i nie interesuje sie świerszczami.Może za duże mu dajesz ?

  7. #7
    ziu
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    ja wiem takie nie duzeee raczej dobre takie polowa gloofki


  8. #8
    Trunks
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    na Twoim miejscu poszedłbym do weta, najlepszpego w Twoim mieście, trzeba dmuchac na zimne, nie je, biega i robi kupy...z czego on je robi, z powietrza? Jak robi to znaczy że musiał cos zjeść, może nie widzisz a on je świerszcze które mu wrzucasz do terra, może sie stresuje, zakryj terra kocem, ja tak zrobiłem żeby oswoic mojego geka, moje oba gekony sa zdrowe i pełne wigoru, mam nadzieje że tak samo będzie z Twoim

    Pozdro


  9. #9
    ziu
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    w sumie mozliwe ze sie strsujjje moze wuasnie jee tylko ja nie widzeee
    terra stoi kolo telewizora gdzie kreci sie czesto babcia?? moze dlatego kupy robi biale normalne to chyba w porzadku zobacze dalem mu terra sterylne bez zbednych ozdoob bede obserwowal!!

    Pozdrawiam


  10. #10
    przemo68
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie

    1."terra stoi kolo telewizora" - wg.mnie to duży błąd. Nie wiem jak inne gekony ale mój reaguje na pukanie do drzwi lub włączenie radia.Wystawia wtedy głowe z kryjówki żeby zobaczyć co sie dzieje.Myśle że powinieneś przestawić terra w spokojniejsze miejsce bo to może powodować stres.
    2. "białe kupki" - powinny być ciemne,chyba że masz na myśli skrystalizowany mocz lub nadmiar wapna.Czy oprócz tego białego wydala coś jeszcze ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •