Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: wylinka??

  1. #1
    Hyoma
    Guest

    wylinka??

    mam mlodego gekona i od pierwszych dni pociera głową o kamienie. Czy to oznaka zblizajacej sie wylinki?? za jaki czas moze ona nastąpić??

  2. #2
    Hyoma
    Guest

    Re: wylinka??

    jest osowialy troszke jak zblizam do niego reke to on nie reaguje itp. przestal jesc. :/

  3. #3
    afrox
    Guest

    Re: wylinka??

    może jakieś roztocza go oblazły...


  4. #4
    koksik
    Guest

    Re: wylinka??

    jeżeli w niedługim czasie nie przejdze wylinki to musisz mu zrobic badania czy nie ma jakis roztoczy albo pasozytow, ale bardzo mozliwe zo to znaki zblizajacej sie wylinki


  5. #5
    Hyoma
    Guest

    Re: wylinka??

    a jak dlugim czasie??

  6. #6
    Hyoma
    Guest

    Re: wylinka??

    je juz normalnie wydaje mi sie ze to wylinka bo nie pociera sie przez caly czas tylko bardzo zadko jak go widze

  7. #7
    Trunks
    Guest

    Re: wylinka??

    Hyoma, czy ty wiesz w ogóle co to jest wylinka? Wiesz jak to rozponać? Bo tak piszesz jak bys nie wiedział. "Ociera sie, to chyba wylinka, nie ociera sie juz po wylince" :|


  8. #8
    Hyoma
    Guest

    Re: wylinka??

    mam go od 4 dni truks!! wiec caly czas to sa te 4 dni bo wczesniej go nie widzialem!! :/

  9. #9
    koksik
    Guest

    Re: wylinka??

    Czyli wychodzi na to ze nie wiesz co to jest wylinka, najlepiej jak to zobaczysz wejdz na strone jeronimo http://www.gekony.prv.pl i bodajze w galerii nr4 sa zdjecia gekona jeronimo i tam na jednym zdjeciu gekon przechodzi wylinke.
    Dla sprostowania jak gekon przechodzi wylinke to robi sie blady, osowialy nie ma apetytu


  10. #10
    Hyoma
    Guest

    Re: wylinka??

    qrde zamiast wymadrzac sie byscie mi pomogli... tam jest kilka tych jeronimo i jakos nie widze zadnego bladego napisz dokladniej ktury jeronimo od góry!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •