Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: krew na kamieniach

  1. #1
    ćwiklus
    Guest

    krew na kamieniach

    Mam problem dzisiaj znalazle krew na kamieniach jak na zdjeciu i nie bardzo wie co to moze byc jeden gekonik ma troche podrazniona kloake ale ogolnie jest w dobrej formie moj wet bedzie dopiero poniedzialek wtorek a do tego czasu pytam was o zdanie ktos sie spotkal z czyms takim moze to dlatego ze jedza piasek ale mam je 9-10 miesiecy na piachu i pozatym ze znajdowalem kal z piasku to swietnie sie maja
    pozdrawiam


  2. #2
    pepre
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    ja obstawiam ze krew pochodzi z kloaki, i pewnie niedlugo wypadnie mu kloaka... kochamy piasek. prawda?


  3. #3
    koksik
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    kur..a czloweiku piszesz tak spokojenie o tym ze ma podrazniona kloake ze jest 10 miesiecy na piachu, jestes jakis niedorozwiniety, powinienies juz dawno zmienic piach na jakies inne podloze, to moze mialby dluzej tego geka, a takto zaczynaj sie z nim zegnac
    PS> pepre ja uwielbiam piach:P


  4. #4
    Wojciech
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    nie no ja bym na twoim miejscu potrzymal je jeszcze na piachu albo wiesz co najlepiej kup im jeszcze troche piasku i daj do terrarium :P a tyle razy sie mowilo ze nie mozna trzymac zadnycha jaszczurek na piasku przeciez piach to najwiekszy syf z kazdego istniejacego podloza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!


  5. #5
    Matylda
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    Wlsnie widac ze po tych 10 miesiacach na piasku "świetnie sie maja" !!! Czyś Ty na glowe upadł albo jeszcze nizej!!!
    PIASEK BEEE FUJ!!!


  6. #6
    Trunks
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    ja powiem którko, nieodpowiedzialny terrarysta, kolejne zwierze zdycha z powodu piasku a inni sie przez to nie uczą, ale mnie to wkurw*a :[[[[[[[[


  7. #7
    manter
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    szkoda słów:-(

  8. #8
    nokeg
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    tak cięzko to jeszcze niektórym zrozumieć że piasek jest najgorszym podłożem dla gekonów, wyciągnij gekona z tego terra i daj go do jakiegoś faunaboksu z gazetą lub chusteczkami na dnie. obyś dostał zjebke od weta i miejmy najdzieje że gekon to przeżyje


  9. #9
    koksik
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    tak jak powiedzial nokeg wez go wsadz do jakiegos terra z gazeta na dnie, i sprawdzaj czy robi kupy, jak nie robi to rob mu cieple kompiele i masarze brzucha i kup w aptece parafine w plynie i podawaj mu co drugi dzien kropelke do buzi, jak to nie pomoze to spieprzyles sprawe, "doswiadczony hodowco", nie pisze tego dla ciebie tylko dla gekona


  10. #10
    ćwiklus
    Guest

    Re: krew na kamieniach

    Ok czuje sie podle i wiem ze tak powinno byc (((


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •