Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: martwie sie bo moj gek nie robi kupy

  1. #1
    budyniek
    Guest

    martwie sie bo moj gek nie robi kupy

    witam!
    martwie sie bo moj gek nie robi kupy((
    mam go od 4 dni 2dnia zjadl 3 swierszcze 3 dnia 4swierszcze i dzis 2 ale dziwne jest
    to ,że wogule nie robi kupy od 4 dni po zjedzeniu lacznie 9 swierszczy.
    niewiem co robisz on zadko wychodzi podloza chyba niezjadl mam kokos.
    z gory dzieki za odpowiedzi...


  2. #2
    Tomek Chachuła
    Guest

    Re: martwie sie bo moj gek nie robi kupy

    Nie ciesz sie że nie zjadł podłoża. Mógł zjeść do niedawna też wydawało mi się że kostka kokosowa jest bezpieczna. Z błędu wyprowadził mnie Jarek Zajączkowski po tym jak sie do niego zglosilem w zwiazku z zapchaniem gekonicy. One są w stanie zeżreć wszystko co im sie do pyszczka zmieści . Nie pisze tego po to żebyś się martwił tylko zapobiegał (zmień podłoże) hehe... a gek pewnie jeszcze nie wie gdzie ma zrobic kupe Naprawde martwic możesz się gdzieś po tygodniu. Wtedy polecam od razu wizyte u weta.


  3. #3
    Trunks
    Guest

    Re: martwie sie bo moj gek nie robi kupy

    głupieje przez was, pierwsze słysze że kostka kokosowa jest zła...moja samiczka jak czasem nie złapie świerszcza a jdna kostke kokosową, to nie zjada jej tylko ma ja w pyszczu i ociera sie żeby jje wypadła, więc wątpie żeby "żarły to co im sie zmieści do pyszczka"

    pozdro


  4. #4
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: martwie sie bo moj gek nie robi kupy

    Zawsze mówiłem i podkreślałem, że złe podłoże to takie, które da się zjeść - piasek, źwirek, kostka kokosowa..... Jeśli wymienione materiały dostaną się do przewodu pokarmowego - mogą spowodować zatkanie, wypadnięcie kloaki, a nawet śmierć.


  5. #5
    Jeronimo
    Guest

    Re: martwie sie bo moj gek nie robi kupy

    kostka kokosowa jest spox... tylko kostek jest duzo... czasami trafiaja sie takie male elementy ze ze spokojem gekon moze je zjesc.


  6. #6
    budyniek
    Guest

    Re: martwie sie bo moj gek nie robi kupy

    wreszcie zrobił kupe)) jestem spokojny..
    a co do kokosa to chyba gi niezje
    przeciesz to nie koza zeby wszystko jadl... hehe
    dzieki!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •