Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Help mi !!!!!

  1. #1
    Mantis
    Guest

    Help mi !!!!!

    Moje geki (samiec i samica) nie jedzą ok. 3 tyg. z niewiadomych powodów dzisiaj próbowałem dać im jeść troszke na siłe samiec zjadł samica też ale później samica zwymiotowała ludzie co mam robić ???????????

  2. #2
    MareQ
    Guest

    Re: Help mi !!!!!

    robiły kupki przez te 3 tyg? jeżeli nie to znaczy że sie zapchały (napisz jakie masz podłoże w terra, jakie terra, czym wcześniej karmiłeś itp). Zwymiotować mogła pod wpływem stresu jaki przeżywała jak ją karmiłeś właśnie tak na siłe.
    Generalnie, jeżeli wcześniej jadły bez problemów, 3 tygodnie to nie taka znowu wielka tragedia. Napisz odp na te pytania, wtedy coś bliżej będziemy mogli Ci powiedzieć (mam na myśli ogół forumowiczów


  3. #3
    dkk15
    Guest

    Re: Help mi !!!!!

    nie panikuj i tak jakmareq mowi dajwiecej informacji a z tym help mi to powinno byc help me nie mi pozdro

  4. #4
    Mantis
    Guest

    Re: Help mi !!!!!

    Kupki robiły nie zapchały sie podłoże mam takie jak mi polecił sułek torf pomieszany z takim żwirkiem i gruby żwir. Mam zamiar jechać do Biofila z nimi ale boje sie że mogą nie wytrzymać do wyjazdu będzie to za jakieś 3-5 dni i słyszałem że niema Sułka !!!! że zastępuje go ktoś nie wiem czy nie ty MareQ

  5. #5
    Mantis
    Guest

    Re: Help mi !!!!!

    To odpowiecie mi na to pytanie szczególnie ty Mareq

  6. #6
    MareQ
    Guest

    Re: Help mi !!!!!

    hehe, nie, nie zastępuje łulasza Myśle, że geki przeżyją podróż, o to sie raczej nie martw. Jednak zanim sie wybierzesz do biofila to zadzwoń do łukasza. Komórka do niego jest w jego profilu.


  7. #7
    MareQ
    Guest

    Re: Help mi !!!!!

    hehe, tam miało być 'łukasza' oczywiście drobne przeklawiaturzenie...


  8. #8
    matka__
    Guest

    Re: Help mi !!!!!

    Elo jestem Marcina siostra ,mam pytanie masz moze numer gg i ile masz lat

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •