Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: węże jadowite .

  1. #1
    pylius
    Guest

    węże jadowite .

    Chcialbym zapoznać sie z opinia innych terrarystów co do zamieszczenia na stronie opisów węży jadowitych , ponieważ uważam ,że jest to strona niosąca informacje na temat gadów /węży i chyba nie powinno być ograniczeń i podzialu na gatunki które można opisać , a sam opis na pewno nie jest promotorem i zachętą do kupna węża jadowitego szczególnie jest podkreśla się w opisie że jest to nie legalne i niebezpieczne , każdy odpowiada sam za siebie i nie wiem dlaczego ktoś miałby sie przejmować faktem - czy ktoś przez to że napisalem opis węża jadowitego go kupi , ja np. mam własne problemy i sprawy i nie obchodzi mnie kto co kupuje - inaczej bylo by gdybym napisal np w opisie ze polecam węża itd, ale jeśli jest bardzo wyraźnie zaznaczone że nie jest to gatunek do hodowli (ew. z wyciętymi gruczołami) to chyba nie powinno być problemu.


    Prosze o komentarze bo nie wiem czy opisy sam dla siebie pisze czy ktos je wykorzysta .


    pylius.

  2. #2

    Re: węże jadowite .

    Sie ma!

    Uważam, że powinny się tutaj znaleźć opisy węży jadowitych, gdyż dzięki temu możemy przykładowemu Kowalskiemu, który napalił się na hodowle jadowitego węża, wyjaśnić że nie jest to koniecznie dobry pomysł i po przemyśleniu zrezygnuje z tego (nie zawsze musi myć tak, że zrezygnuje, ale w przypadku niektórych osób pewnie to poskutkuje). Dzięki temu można uświadamiać ludzi, którzy nie zbyt wiele wiedzą o wężach jadowitych, że nie są osobami które mogą posiadać takie zwierze.


  3. #3

    Re: węże jadowite .

    Ja jestem całkowicie za umieszczaniem takich opisów bo sam bym się chciał czegoś więcej dowiedzieć o wężach jadowitych i to nie oznacza ,że jak taki opis przeczytam to zaraz polecę takiego kupić.Każdy powinien poprzeć Ciebie a jak ktoś nie chce to niech nie czyta.pozdrawiam

  4. #4
    eftrzy
    Guest

    NOOK RUSZ GŁOWĄ !

    Ja sądze, iż idąc tym tropem nie powinno się np na onecie umieszczać informacji o zabójcach, bo ktoś mógłby chcieć też wyskoczyć z nożem i zacząć zabijać. CO TO ZA BZDURY ??? TO INFO A NIE REKLAMA !
    NOOK WEŹ SIĘ K ZASTANÓW !


  5. #5
    Nook
    Guest

    Re: węże jadowite .

    pylius podzielam Twoje zdanie, ale keidyś była tutaj batalia na ten temat i w zdecydowanej wiekszosci z tego co pamietam ludzie nie chcieli tych opisow (przynajmniej ci co pisali na forum).

    JA jestem zdania ze opisy moga byc (wkoncu to szerzenie wiedzy i rowniez uwazam ze nie jest to zacheta do hodowli, wystarczy pogrubionym pismem pod kazdym opisem napisac ze nie poiwnni sie za to zabierac amatorzy), ale na forum zadnych jadowitych nie ebdzie tzn chodzi mi o te ktorych ukąszenie jest 100% smiertelne, a nie o toze mozna byc uczulonym, bo to musialyby wylatywać rowniez ogłoszenia o sprzedarzy pajakow itd.

    Może zrobimy sondę?


  6. #6
    pylius
    Guest

    Re: węże jadowite .

    Nook sonda to bardzo dobry pomysl , chocby tylko po to aby sie zorientowac jaka czesc ludzi jest za i przeciw .

    Daj znac .

    dzieki
    pylius

  7. #7

    Re: węże jadowite .

    JUZ WCZEŚNIEJ SIĘ NA TEN TEMAT WYPOWIEDZIAŁEM
    ALE POWTÓRZE MOJE ZDANIE NIE PO WIELOKROĆ JADOWITE GADY (WĘŻE) W JAKIELKOLWIEK POSTACI ZYWEJ TO NIE OBIEKT TERRARYSTYCZNEJ HODOWLI!
    POZDRAWIAM


  8. #8

    Re: węże jadowite .

    Fakt, mozez miec takie zdanie, ale po co tak sie wydzierasz ???
    Pamietaj ze to ty tak uwazasz , inni moga inaczej.


  9. #9

    Re: węże jadowite .

    Reed nie denerwuj sie niech sie wydziera jak chce jego sprawa ;]

  10. #10

    Re: węże jadowite .

    Pylius. To świetny pomysł. Chyba każdy kto interesuje się gadami przyzna mi rację...

    Fajnie jest poczytać wiedzę na temat tych ciekawych zwierząt.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •