Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Dziwne zachowanie geka..

  1. #1
    M.I.R.A.S.
    Guest

    Dziwne zachowanie geka..

    Mój samczyk ostatnio zaczął się dziwnie zachowywac. Mianowicie gardzi świerszaczami, koniki je chętnie. W zime i na wiosne dawałem mu świerszzcze, których zresztą i tak nie jadł zbyt chetnie (max 2szt dziennie). Po ostatnich burzliwych dyskusjach na temat "paszy" mącznikowej, postanowiłem mu podać mączniki, co dziwne on się wprost rzuca na nie, widać że woli mączniki od świerszczy. CZy to możliwe żeby gekon miał swoje własne "kulinarne " upodobania ?:P


  2. #2
    Jachyr1
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..

    Mozliwe ze tak jest. Ale z tego co wiem to maczniki nie sa nalepszym pokarmem ze wzgledu na zawartosc tluszczu w porownaniu do swierszczy ktore maja wiecej bialak niz tluszczu z tego co pamietam to ok 70% stanowi bialko. pozdrawiam


  3. #3
    Matt_ns
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..

    Jachyr1 ale gadasz glupoty. MIRAS maczniki sa najlepszym pokarmem, sam karmie tylko macznikami i zjadaja je chetnie, maja bardzo grube ogony i wygladaja ladniej, jeszcze ani razu sie niezaczopowal, tylko maczniki trzeba trzymac w mieszance otrebow i najlepiej zmielonego chleba. [ulr]http://www.leopardgecko.strona.pl/caresheet.html[/url] Przeczytaj to sobie całe. Pozdrawiam

  4. #4
    Matt_ns
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..


  5. #5
    Matt_ns
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..


  6. #6
    dkk15
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..

    Matt Jachryl ma racje ze swierszcze sa zdrowsze . Zacznij podawac maczniaki przez jakis czas i bedziesz mogl sprobowac spowrotem przejsc na swierszcze. 2 swierszcze dziennie to niejest zly wynik. Moze gek poprostu niejest glodny.

  7. #7
    Azzurreeuss
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..

    dkk15 to Matt_ns ma racje ;] karm maczniakami z witaminami;] gek sam wie co dobre...


  8. #8
    Goblin
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..

    hahaha świerszcze najlepsze... to tylko kupa chityny...


  9. #9
    Raffee
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..

    Macznik zawiera duzo bialka oraz weglowodanow. I to tylko kolejny stereotyp.


  10. #10
    mboinski
    Guest

    Re: Dziwne zachowanie geka..

    No dobra jak podawać mączniaki to jakie ?? świeżo po wylince czy obojętnie ??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •