Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: krzywica! pomóżcie!

  1. #1
    Amaranta
    Guest

    krzywica! pomóżcie!

    od wczoraj mam dwa nadprogramowe geki. Pani chciala mi je sprzedac ale gdy je zobaczylam przerazilam sie. Maja zupełnie powyginane konczyny i nie chodzą, tylko się czołgają. Sprawiają wrazenie jakby mialy nogi z gumy. Oprocz tego są aktywne i energiczne ale troche chude i chyba znieksztalcone. Pani twierdzi ze zawsze takie byly a miala je rok! Prosze o pomoc


  2. #2
    mantid
    Guest

    Re: krzywica! pomóżcie!

    Skontaktuj sie z weterynarzem.
    Karm je owadami obficie posypanymi preparatem witaminowym i sproszkwana sepia. Jezlei beda chcialy i beda w stanie zjesc mozesz im podac oseski mysie.


  3. #3
    czester87SnK
    Guest

    Re: krzywica! pomóżcie!

    jak to zaawansowane stadium krzywicy to moze byc zapozno najlepiej skontaktuj sie z weterynarzem poda d3 parwe serii zastrzykowi powinno byc lepiej przynajmniej z moimi bylo barzdo dobrze powodzenia

  4. #4
    Raffee
    Guest

    Re: krzywica! pomóżcie!

    Wizyta u weta to podstawa no i oczywiscie witaminy w plynie oraz w proszku i swietlowka UVB min.5.0 a moze ich stan sie poprawi.


  5. #5
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: krzywica! pomóżcie!

    Kiedys dostałem za darmo takiego powyginanego w łapkach, gekona, samczyka, byl prezentem urodzinowym dla 6 letniego dziecka, był karmiony ciagle świerszczami bez witamin. Oddałem go znajomemu on zaś chcąc mu pomóc, poszedł z nim do weterynarza, Lekarz żekł ze już nic nie uda sie mu pomóc, na dzien dzisiejszy zwierzaczek ma sie bardzo dobrze pomimo swojej ułomności, potrafi nawet uciec z terrarium, dostał wybrankę swojego zycia i zdołał zrobić jej 2 jajeczka ;].


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •